Клей паркетний - Kiilto Slim Переглянути більше

Клей паркетний - Kiilto Slim

Двокомпонентний поліуретановий клей без вмісту розчинників для приклеювання мозаїчного, штучного, щитового і торцевого паркету і паркетної дошки на підстави з бетону і будівельних плит.

Детальніше

Новий

  • 5.84

1 947,00 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Матеріал 2 - компонентний
Вага (кг) 5.84
Призначення Під паркет
ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ Двокомпонентний поліуретановий клей без вмісту розчинників для приклеювання мозаїчного, штучного, щитового і торцевого паркету і паркетної дошки на підстави з бетону і будівельних плит, а також тонкоштучного і масивного штучного паркету на фанерне підставу. Також підходить для прикріплення гумових покриттів як до невбираючих, так і до всмоктуючих поверхонь, для приклеювання фанери, ДСП і ДВП на бетонну основу. Підходить для підлог з підігрівом.
ВЛАСТИВОСТІ
  • добре наноситься
  • дерево не розбухає під впливом клею
  • хороша початкова адгезія
  • не горючий
  • короткий проміжок часу до обробки паркету
  • вологостійкий клейовий шов
ТЕХНІЧНІ
ДАНІ
Сполучна: поліуретан.
Час відкритої витримки: 0 хв. (Мокре приклеювання).
Час затвердіння: 12 годин (при +20 ° С).
Час для роботи: 40-60 хв.
Витрата: 0,75-1,5 кг / м² /.
Співвідношення суміші: 5 кг смли / 840гр затверджувача.
УМОВИ ДЛЯ РОБОТИ
  • температура приміщення, клею і склеюваного матеріалу не нижче + 10 ° С
  • вологість паркету - не більше 8%
  • відносна вологість повітря - не більше 80%.

Існуючі умови, такі як температура приміщення, якість і вологість оброблюваної поверхні значно впливають на процес висихання. Тому цифрові дані наших рекомендацій можна вважати тільки вихідними.

ОБЛІЦЬОВАНА ПОВЕРХНЯ
Бетон з затиркою поверхні сталевою фасонною гладилкою, вирівняна розчином поверхню, фанера, ДСП ДВП, старий кахель, металеві поверхні, попередньо підготовлені (зачищення і знежирені). Бетонну підлогу не вирівнювати по всій поверхні. Часткове вирівнювання по 1-2 м 2 можна виробляти вирівнюючими розчинами Кестонит. Обліцьована поверхня повинна бути сухою, рівною, міцною і чистою .
ІНСТРУМЕНТ Паркет: зубчастий шпатель. Гумові покриття: зубчастий шпатель.
ІНСТРУКЦІЯ ПО
ЗАСТОСУВАННЮ
Паркетні підлоги:
Ретельно перемішати смолу і затверджувач в співвідношенні 5 кг смоли на 840г затверджувача перед початком роботи. Клей наноситься на обліцьовану поверхню зубчатим шпателем на ділянку близько 5 м 2. Паркетні плашки укладаються відразу на свіжий шар клею. Кількість клею повинна бути такою, щоб між паркетом і основою утворювався майже єдиний шар клею, але клей не проступав б між плашками.
Найкоротший час схоплювання близько 12 годин (при + 20 ° С), і шліфування паркету рекомендується провести тільки через 1-2 діб після наклеювання. Свіжі плями клею можна видалити ацетоном або ксилолом, а висохлий клей тільки механічно.
 
Гумові покриття:
Ретельно перемішати смолу і затверджувач в співвідношенні 5 кг смоли на 840г затверджувача перед початком роботи. Склеювання можна виконувати одностороннім нанесенням клею. Зубчатість шпателя повинна бути такою, щоБ зазор між покриттям і основою заповнювався клеєм, але клей не проступав між смугами покриття. При застосуванні покриттів з високим профілем особливу увагу слід звертати на ретельне нанесення клею - це можливо тільки за допомогою шпателя з відповідним розміром зубів і обробки приклеєного покриття катком. Покриття необхідно притирати або накочувати катком через 2-3 години після приклеювання. Краще використовувати каток вагою 50-70 кг.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНА І ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА Уникати контакту шкіри з продуктом і з його компонентами. На робочому місці повинна бути передбачена гарна вентиляція. Затверджувач являє собою ізоцианат і при поводженні з ним слід застосовувати захисні рукавички та окуляри. Берегти від дітей. Не викидати незатверджений продукт або затверджувач в каналізацію. Маленьку кількість компонентів можна змішувати, після чого продукт твердне. Отвердний продукт можна вивозити на звалище. Отвердний продукт не можна спалювати або гріти при температурі вище 150ºС. Великі кількості продукту повинні бути поставлені на сміттєспалювальний завод для знешкодження. Детальна інструкція з безпеки вказана в паспорті з техніки безпеки.
УПАКОВКА 5 кг (смола) + 840 г (затверджувач) бляшані ємності.
ЗБЕРІГАННЯ Зберігати при температурі не нижче + 10 ° С, у щільно закритій оригінальній упаковці. Після тривалого зберігання перемішати перед застосуванням.
Наші рекомендації грунтуються на проведених нами випробуваннях і накопичений досвід. Ми, однак, не можемо впливати на місцеві умови або на якість робіт з використанням продукту і, отже, не можемо брати їх на свою відповідальність.

Відгуки про Відгуки про "Клей паркетний - Kiilto Slim" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: