Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Barlinek бренд № 1 з Польщі

barlinek Польща підкладка

Компанія Barlinek з Польщі - відомий європейський виробник багатошарових дерев'яних покриттів і аксесуарів. Захист навколишнього середовища і висока якість продукції - головна концепція компанії Barlinek. До переваг бренду відноситься сучасна обробка і захист деревини, а також впровадження унікальної технології замкової системи.

Продукція компанії Barlinek Польща

Основний напрямок підприємств Барлінек - виготовлення паркетної дошки з дерев європейських і екзотичних порід, спортивних підлог, плінтусів і підкладок.

barlinek еко плита плінтус

З відходів виробництва паркетної дошки на фабриці виробляють підкладку barlinek еко плита. Barlenik підкладка «Тихий хід» - це екологічно чистий, міцний матеріал з відмінними звукоізоляційними якостями. Підкладка усуває нерівності підлоги і не деформується під покриттям. Підходить для легкого укладання під паркет і ламінат.

Для якісного, швидкого, надійного і безпечного для здоров'я укладання паркетної дошки компанія пропонує екологічно чистий поліуретановий клей Барлінек.

Для завершення покриття підлоги, на підприємстві виготовляють шпонований плінтус. Підібрати шпон можна під будь-яку деревину або забарвлення стіни. Barlenik плінтус представлений в різних розмірах і формах.

Де вигідно купити продукцію Barlinek в Києві?

Салон «Всё на пол» співпрацює з українською фабрикою Barlenik в Вінниці, яка є філією польської компанії. Наші менеджери регулярно відвідують виробництво, щоб першими запропонувати клієнтам нові вироби фабрики. У нашому шоу-румі в Києві представлений повний асортимент товарів українського виробництва за найнижчими цінами.

на сторінку