Декоративні стінові панелі

індивідуальний дизайн і практичність

.

Використання декоративних стінових панелей в Києві давно не новинка, але дизайнери і споживачі незаслужено мало приділяють увагу даному виду декору. Адже це один з універсальних способів прикрасити приміщення, додати динаміки в інтер'єр і зробити незвичайний дизайнерський акцент. Але і це далеко не всі переваги стінових панелей. Така обробка стін ще й дуже практична, функціональна і зручна в експлуатації.

.

Декоративні стінові панелі: їх види і переваги

.

Декоративні стінні панелі Стінові декоративні панелі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, але універсальними визнані вироби з поліуретану. Нагадаємо, що поліуретаном називають синтетичний полімерний матеріал, що відрізняється чудовими технічними характеристиками - зносостійкістью, еластичністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища. 

.

Декоративні стінові панелі з пінопласту мають безліч переваг, серед яких основні:

  • Безпечний вогнетривкий склад;
  • Легка вага;
  • Шумоізоляція і теплоізоляція;
  • Полегшений догляд;
  • Міцність і стійкість до підвищеної вологості;
  • Захист стін від зародження грибка і цвілі;
  • Демократична ціна. 

.

Декоруючи стіни в квартирі або будинку за допомогою стінових панелей, ви отримуєте довговічну обробку, яка збереже свої первинні властивості протягом довгого часу. Вироби з поліуретану не обтяжують стіну і мають товщину 1.3-2.5 см, ширину 25 см, довжину 2 метра, завдяки чому вдасться зберегти повноцінну площу кімнати. Однак обробка плитами може допомогти візуально скорегувати розміри приміщення.

Вибираючи декоративну обробку для стін, ви можете купити 3D-плити з різноманітною текстурою і малюнком. Особливою популярністю користуються вироби, що дозволяють імітувати цегляну кладку, мармур або граніт, натуральний камінь, фактурну штукатурку. До того ж панелі з поліуретану можна забарвити в будь-який колір, який підходить для вашого інтер'єру. 

.

Особливості використання стінових 3D-панелей

.

У нашому інтернет-магазині представлені стінові панелі різних розмірів і форм - плоскі, об'ємні, квадратні, рейкові та інші. Монтаж виробів не викликає складності: досить закріпити плити на стіні за допомогою монтажного і стикувального клею.

Декоративне оздоблення можна використовувати в різних кімнатах і приміщеннях, вони підходять для прикраси кухні, балкона, санвузла або ванної кімнати.

 

У цій категорії немає товару