Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
ще ... згорнути
ще ... згорнути
Фільтр


Блог

Молдинги з поліуретану


молдинги з поліуретану купити

Сьогодні ліпний декор став доступний практично кожному. Сучасну ліпнину виготовляють з безпечного і недорогого матеріалу - поліуретану. Зручність в експлуатації, стійкість до пошкоджень, механічна міцність, легкий монтаж і простий догляд - це кращі якості поліуретанових виробів.

Поліуретановий молдинг - це чудова прикраса інтер'єру сучасним ліпним декором. Виріб призначений для приховування стиків різних елементів, зонування один від одного оздоблювальних матеріалів, для облагородження інтер'єру. Декоративний молдинг використовують для наступних цілей:

  •   Створити орнамент на стіні або стелі;
  •   Обрамити дзеркало, камін, арку, дверний отвір;
  •   Розділити простір приміщення;
  •   Візуально збільшити або розширити кімнату.

Молдинг з поліуретану на стіну - прекрасний варіант декорування, який також виконує захисну функцію і перешкоджає утворенню механічних пошкоджень.

 

Де купити молдинг з поліуретану в Києві?

 

На сайті інтернет-магазину «Всё на пол», ви зможите знайти усе необхідне, коли будете робити ремонт або вирішувати, як краще декорувати свій будинок. У нас можна купити молдинги з поліуретану різної фактури: плоскі і опуклі, різьблені або з орнаментом. Поліуретанові вироби відмінно імітують ліпний декор з гіпсу, а гнучкі молдинги дозволяють повторювати будь-які форми.

на сторінку