Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Паркетна хімія

 

Довговічність дерев'яних підлогових покриттів залежить не тільки від якості деревини, а й від способу монтажу, мікроклімату в приміщенні, навантажень на підлогу, а також від паркетної хімії. В салоні «Всё на пол» підібраний комплекс доглядових засобів і паркетної хімії, необхідних для укладання покриття і підтримки вашої підлоги в первісному вигляді.

Використовуйте лише брендові засоби, щоб паркет довше залишався цілісним і гарним. Для наших покупців ми пропонуємо наступну продукцію:

покриття паркету маслом тонування паркету

  •          Паркетний лак. Зносостійкий паркетний лак представлений за найкращою ціною в Києві;
  •          Швидкосохнучий лак для паркету без запаху. Ідеальний засіб для обробки підлог в дитячій кімнаті, на кухні, в спальні;
  •          Клей для укладання підлогових покриттів з дерева. Кращий клей для паркету від брендових виробників завжди в наявності в асортименті;
  •          Масло і віск для обробки паркету. Покриття паркету маслом запобігає утворенню дрібних подряпин і тріщин;
  •          Засоби для чищення паркету. Вкрай важливо чистити паркет лише спеціальними розчинами, які не руйнують структуру дерева;
  •          Мастика для підлоги. Зараз такий засіб називають поліролем для паркету. Покриття паркету мастикою повертає дерев'яній пидлозі первісний блиск і сяйво, а також захищає дерево від вологи і забруднень.
  •          Тонуючі засоби. Тонування паркету може освітлити або затемнити вашу підлогу, повернути колір паркету можливо після циклювання або шліфування.

Фахівці нашого магазину допоможуть підібрати засоби по догляду за покриттям для підлоги для будинку. Ми представляємо сертифіковані товари європейської якості, які рекомендовані для використання в житлових та побутових приміщеннях.

на сторінку