Клей паркетний - Adesiv Euro 5 Переглянути більше

Клей паркетний - Adesiv Euro 5

ADESIV EURO 5 - гіпоалергенний реактивний двокомпонентний клей. Адес Євро 5 має збільшений час роботи до 2,5 годин. Не залишає плям на лакованій поверхні при випадковому попаданні, видаляється без сліду. Висока міцність і еластичність клейового шва. Не містить води і розчинників.

Детальніше

Новий

  • 10

2 695,00 грн /шт

У зв'язку з нестабільністю курсу, уточнюйте, будь ласка, ціни у менеджерів

Додати до списку бажань

Матеріал 2 - компонентний
Вага (кг) 10
Призначення Під паркет

ADESIV EURO 5 - гіпоалергенний реактивний двокомпонентний клей. Адес Євро 5 має збільшений час роботи до 2,5 годин.

Не залишає плям на лакованій поверхні при випадковому попаданні, видаляється без сліду. Висока міцність і еластичність клейового шва. Не містить води і розчинників.

Галузь застосування:

Призначений для приклеювання всіх видів паркету, ламінату. Оптимально підходить для паркету з екзотичних порід. Для приклеювання до фанерної основи, чорнових масивних підлог, цементно-піщаної стяжки, мармуру, кераміки і т. П. Застосовується для підлог з підігрівом, для підлог в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Властивості:

Твердне в результаті хімічної реакції, не впливаючи на деревину. Не дає усадки. Стабільна форма клейових валиків. Гіпоалергенний, рекомендований для приміщень з підвищеними екологічними вимогами.

Технічні характеристики:

Основа: епоксид-поліуретан

Витрата клею 1000-1300 г / м2

Час використання суміші: 2,5 години

Час набору міцності: 36 годин

Остаточне затвердіння: 72 години

Розфасовка: компоненти А + В 10 кг (9,4 +0,6)

Умови мікроклімату: температура повітря = 20 ± 3 ° C; вологість повітря не більше 75%. Дати нагрітися продукту до температури навколишнього середовища. Залити компонент В в ємність з компонентом A, ретельно перемішати електроміксером до отримання однорідної маси у вигляді пасти. Паста повинна бути відповідною консистенції для нанесення шпателем з широкими зубцями. Наносити клей рівномірно на основу, яка повинна бути міцною, сухою, чистою, не допускається наявність залишків будівельного сміття, пилу, воску і т.п.

Основа перед нанесенням клею повинна бути оброблена ґрунтовкою.

Примітки: Не використовувати в сирих приміщеннях. Уникати попадання клею на кромки. Завжди використовувати відповідні засоби індивідуального захисту. Під час нанесення провітрювати приміщення і уникати протягів. Перед використанням дати нагрітися продукту до 20 ° C.

Відгуки про Відгуки про "Клей паркетний - Adesiv Euro 5" - (0)

на основі 0 відгука (ів) - 0 1 2 3 4 0/530 інших товарів в цій категорії: