Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Товщина (мм)
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Система кріплення
Бренд
Фільтр


Блог

Плитка ПВХ для підлоги

 

Плитка ПВХ для підлоги Порівняно новий спосіб оздоблення підлоги - покриття ПВХ плиткою. Інноваційний матеріал швидко завоював увагу споживачів, оскільки демонструє бездоганні експлуатаційні характеристики і зносостійкість. Плануєте оновити покриття для підлоги в будинку? Пропонуємо Вам ознайомитися з технічними властивостями вінілової плитки ПВХ для підлоги детальніше.

 

Для яких приміщень слід купити плитку ПВХ для підлоги в Україні?

Вінілові покриття для підлоги - багатошаровий матеріал, в якому кожен шар виконує певну функцію. У розрізі ПВХ плити розрізняються кілька шарів:

1) Захисний шар - оберігає плити від зносу, забезпечує захист фотографічному зображенню від UV-променів;

2) Декоративний шар. На плівку наноситься малюнок, що імітує розріз деревини, малюнок керамічної плитки, натуральний камінь, зелений газон, метал;

3) Основний шар. Поєднавши кварцовий пісок з кальцитом і вінілом, виробникам вдалося забезпечити еталонну міцність вінілових плит.

Товщина плит варюється від 0,5 до 3,5 мм. Чим товщина ПВХ матеріал, тим вище клас зносостійкості підлогового матеріалу.

Ключові переваги ПВХ плитки:

  • Висока міцність;
  • Екологічний склад;
  • Простий монтаж;
  • Велика розмаїтість дизайну;
  • Бездоганна гідро- і щумоізоляція;
  • Тепла поверхня протягом цілого року.

Використовуйте універсальні вінілові плити для укладання в житлових і комерційних апартаментах. Рекомендуємо купити плитку ПВХ для підлоги а також для приміщень з екстремальним навантаженням - для виробничих підприємств, гаражу та інших технічних споруд.

 

Як вибрати ПВХ плитку для підлоги?

 

Плитка ПВХ для підлоги фото Якщо підійти до питання вибору плитки ПВХ для підлоги в Україні уважно, і купити якісні матеріали, ваша нова підлога буде розкішно виглядати і володіти бездоганними характеристиками. Вінілові покриття витримують механічні пошкодження, зберігають свій колір і малюнок, не вигоряють, мають вологостійкість. Однак слід зазначити, що дані характеристики властиві лише плитці від перевірених виробників. Щоб не наштовхнутися на дешеву підробку в Києві, перед тим, як купити вінілову плитку, вивчіть її властивості:

  1. Клас зносостійкості. На ринку представлено близько 10 класів зносостійкості від 34 до 43. Фахівці рекомендують для всіх видів приміщень - і офісних, і комерційних, і для будинку купувати матеріал для підлоги максимального 43-го класу стирання. Облицювання товщиною 5-6 мм з захисним шаром 0,5-0,7 мм витримає будь-які навантаження.
  2. Спосіб укладання. Вінілові підлоги укладають декількома способами: за допомогою клею, замкових кріплень, клейових замків. Якщо плануєте для монтажу вінілової підлоги запрошувати фахівців, вибирайте клейовий метод. Для укладання підлоги самостійно краще вибрати матеріал з замковими кріпленнями.
  3. Декор. Нерідко ціна вінілової плитки залежить від декоративного шару. Завдяки нанесенню малюнків на рельєфну поверхню, імітація деревини дуба, ясена, червоного дерева, натурального каменю виглядає досить реалістично.

В інтернет-магазині «Всё на пол» вінілова плитка ПВХ представлена за прийнятними цінами. Ми реалізуємо брендові підлогові покриття для дому від провідних європейських виробників.

 

на сторінку