Монтажний клей для декору з поліуретану

клей для декору монтажний клей

Важливо до початку ремонту продумати всі дрібниці. Якими будуть стіни або підлога, який декор буде застосований. Необхідно вибрати не тільки будівельні матеріали, а й будівельну хімію, що дозволяє проводити монтаж облицювальних матеріалів і декору швидко і безпечно. Вибрати правильний клей для декору, так само принципово, як для шпалер або підлоги.

Молдинги, плінтуси, карнизи, розетки - остаточний штрих в створенні інтер'єру. Сучасний декор роблять з унікального матеріалу - поліуретану. Дані вироби міцні, гнучкі, не бояться вологості і температурних коливань. Одне з головних переваг поліуретанового декору - це простота їх монтажу. Для правильного кріплення не потрібні особливі навички. Досить мати дві робочі руки і ремонтно-монтажний клей в наявності.

 

Який краще клей купити для ліпного декору?

 

Клейовий склад, необхідний для кріплення поліуретанових виробів, поділяється на такі види:

.

  1.     Клей для поліуретанових декорів - міцний і швидкосохнучий. Відсутні хімічні розчинники, які дають характерний різкий запах. Не рекомендується використовувати в приміщеннях з перепадами температури і вологості, для таких умов експлуатації використовуйте клей для вологих приміщень
  2.      Клей рідкі цвяхи. Суміш на силан-модифікованоій основі. Монтажний клей універсальний можна використовувати в будь-яких умовах, він не боїться вологи. Рідкий цвях - кращий спосіб з'єднання матеріалів з багаторічним терміном служби. Для склеювання шорсткуватих поверхонь краще застосовувати акрилові рідкі цвяхи. Ціна на полімерний монтажний клей вище інших сумішей, але його відмінна якість відрізняється миттєвим з'єднанням з поверхнею.
  3.     Акриловий монтажний клей. Суміш «рідкі цвяхи» на водній основі. У складі клею для декору немає небезпечних і шкідливих речовин, він практично не виділяє запах і хімічних випаровувань. Клей бажано використовувати в сухих приміщеннях. Ідеально підходить для дитячої кімнати, спальні.

.

акриловий монтажний клей рідкий цвях

Поліуретанові вироби довговічні і поєднуються з будь-якими матеріалами. Єдиної рекомендації, який стикувальний клей використовувати, немає. Все залежить від призначення і внутрішнього клімату приміщення. Важливим є і час склеювання декору з поверхнею. Наприклад, клей для плінтусів для підлоги необхідний придбати вологостійкий. Для плінтуса на стелю клей повинен швидко схоплюватися, адже тримати його доведеться до повного прихоплювання. Фахівці рекомендують дотримуватися інструкцій, зазначених на упаковці.

 

Де вигідно купити клей для декору в Києві?

 

На нашому сайті ви можете обрати якісні покриття для підлоги, аксесуари та клей для декору від преміальних брендів для надійного з'єднання матеріалів. Ми надаємо сертифікати, що підтверджують безпеку і якість клею.

Купити монтажний клей можна в один клік. Ціни на рідкі цвяхи були знижені, встигніть купити європейський клей вигідно!