Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Художній паркет якої країни виробника обрати?

 .

Затіяли ремонт і мрієте про нове розкішне підлогове покриття? В салоні «Всё на пол» підібрана колекція елітних і доступних матеріалів для створення нової і якісної підлоги. Ми реалізуємо покриття від провідних українських та європейських брендів за прийнятними цінами. Наші консультанти підкажуть країну виробника кожного виду художнього або модульного паркету і пояснять різницю в матеріалах.

 

Геометричний і палацовий паркет від популярних брендів

 

Країна виробник того чи іншого виду паркету впливає не тільки на ціну матеріалу, а й його технічні характеристики. Кожен бренд дбайливо охороняє свої секрети виробництва, що впливають на щільність, зносостійкість і зовнішній вигляд паркету. В інтернет-магазині «Всё на пол» представлений палацовий і художній паркет таких брендів:

  •   SorteWood - українська компанія, що стрімко розвивається  з потужним виробничим потенціалом. Вектор розвитку бренду спрямований на виробництво елітних видів паркету, зокрема художнього, палацового, геометричного та інших видів мозаїчних покриттів. Практичний, довговічний і ексклюзивний паркет представлений в різних відтінках і дизайні. В асортименті української компанії ви знайдете модульний паркет в стилі модерн, класика, лофт, сканді та інших;
  •   Tavar - італійська фабрика, яка зберегла за 60 років своєї діяльності всі традиції і досвід перших майстрів. Бренд продовжує радувати споживачів високоякісним елітним паркетом, який виробляється з листяних лісів південної Італії. Щитовий і блоковий паркет Tavar продається в 40 країнах світу і з кожним роком популярність бренду тільки зростає. Продукція італійської компанії проходить кілька етапів перевірки якості, тому до споживачів надходить паркет преміум класу.

Запрошуємо всіх поціновувачів розкішних паркетних покриттів відвідати магазин паркету в Києві та побачити колекцію ексклюзивних підлогових покриттів для дому від різних країн виробників. У нас ви можете купити палацовий паркет перевіреної якості за розумними цінами.

Країна виробник

на сторінку