Паркет Formosa - для вашого будинку і офісу

/

Дерев'яні підлогові покриття ідеально підходять під будь-який інтер'єр і створюють комфортну обстановку для роботи і відпочинку. 

паркет Formosa

Відомий в Європі і США бренд підлогових покриттів Formosa використовує близько 20 порід дерев. У виробництві компанії задіяна деревина традиційних і екзотичних дерев, а також горизонтального бамбука. Асортимент продукції, представленої в нашому магазині, налічує понад 10 відтінків дощок бамбука різних кольорів і текстур. Паркетні покриття Formosa - це бамбукова продукція преміум класу, яка завоювала популярність і визнання споживачів завдяки бездоганним технічним характеристикам використовуваного матеріалу.

Для тих, хто цінує красу і чудові характеристики бамбука, щорічно випускаються нові колекції з найрізноманітнішими декорами.

 Бренд Формоса - якість, підтверджена досвідом

Всі матеріали, що випускаються фабриками Formosa, володіють такими загальними рисами, як міцність, дорогий і благородний вид, надійність. Всі виробництва розташовані в Азії, але під суворим контролем польських інвесторів. Фабрика розвивається в стрімкому темпі, і оборот продукції, що випускається, збільшується з кожним роком.

паркетна дошка Formosa

Компанія Formosa є ексклюзивним виробником, який проводить строгий відбір сировини для своєї продукції. Всі матеріали проходять жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва. Паркетні підлоги Formosa характеризуються такими перевагами:

1)   Екологічно безпечне і не завдає азіатським лісам шкоди виробництво. Сировиною компанії є швидко зростаючі рослини бамбука, які не вважаються деревом;

2)   Добірна сировина та інноваційні технології переробки, пресування і обробки дають можливість гарантувати 30 річний термін експлуатації бамбукових підлогових покриттів;

3)   Строгий контроль на всіх етапах виробництва - від ручного сортування свіжозрубаної сировини до пакування і відвантаження товару;

4)   Різноманітні дизайни дошки - для незмінної класики наймодніших інтер'єрів;

5)   Демократична вартість;

6)   Унікальні властивості бамбукового полотна дозволяють виробляти щільні дошки, стійкі до руйнування;

7)   Всі матеріали мають точний розмір;

8)   Підлогові дошки визнані гіпоалергенними;

9)   Високий рівень шумоізоляції;

10)  Гідроізоляційні властивості матеріалу забезпечують довгу службу при будь-яких температурних режимах;

11)  Замкова система кріплень забезпечує простий монтаж плаваючим або клейовим методом. Дошки не будуть розходитися навіть внаслідок інтенсивної експлуатації підлоги;

12)  Паркет погано горить і виробляє мало диму, підходить для укладання в евакуаційних проходах;

13)  Масивні дошки товщиною 10 мм чудово стикуються з іншими матеріалами - керамічною плиткою, вінілом;

14)  Розкішні підлогові покриття надають інтер'єру статус і прекрасно поєднуються як з класичним оформленням будинку, так і з іншими стилями - модерн, арт-деко або сучасної класики.

Підлогове покриття Formosa - це вибір людей, що реалізувалися в житті і вміють цінувати справжній комфорт і благородну якість. Сучасні технології в сукупності з азіатськими традиціями обробки дерева забезпечують випуск підлогових покриттів преміум класу. Ви можете подивитися на сайті нашого магазину і обрати якісні покриття для підлоги від польського бренду за розумною ціною.

У нашому асортименті представлений широкий вибір інших брендових виробників підлогових покриттів, таких як Вrand Wood, а також італійських і індонезійських компаній.

.

.