Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Паркетний фриз для палацового паркету

 

Паркетним фризом називають вишуканий погонажних елемент паркетного покриття з певним унікальним орнаментом. Його використовують в якості паркетного бордюру для візуального розмежування різних візерунків та малюнків підлоги. При монтажі елітного палацового паркету фриз допомагає створити більш ефектну і завершену картину на підлозі.

 

Фризи палацові - елемент стильного укладання паркету

 

Палацовий паркетний бордюр - один з найрозкішніших і дорогих підлогових елементів паркету, який створюється за індивідуальними ескізами. Від геометричного бордюру, назва якого говорить сама за себе, так як там присутні тільки строгі прямі лінії, його відрізняє форма візерунка з м'якими криволінійними лініями, які виготовляються виключно вручну. При виробництві фризів використовується тільки добірна деревина найцінніших порід дерев вищого сорту без видимих дефектів і з рівномірним забарвленням. Ефектний мальовничий фриз надасть будь-якому художньому, палацовому або штучному паркету неповторний вигляд, послужить додатковою прикрасою, а також, при необхідності, розділить приміщення на зони. Виробники паркету випускають палацові фризи різних розмірів і відтінків. При цьому бордюри можуть бути декоровані простими або складними лекальними і геометричними візерунками. Вкрай важливо підібрати фризи, в яких буде комбінація тих же порід дерева, що і основний фон паркету або ж добре поєднуватися з ним.

Щоб правильно розкласти бордюри у вашій вітальні, холі, кабінеті або спальні і переконатися, що вибір зроблено бездоганно, ми пропонуємо вам додаткову послугу - дизайн проект з точною розкладкою паркету і фризу за вашим планом з урахуванням розташування меблів та інших особливостей приміщення. Наші досвідчені дизайнери використовують всілякі варіанти фризів для створення унікальних малюнків на підлозі. Особливо ефектно такі складні візерунки виглядають в приміщеннях нестандартної форми,  підкреслюючи наявні ніші або стінні виступи.

 

Палацові фризи в асортименті в інтернет-магазині в Києві

 

Оптовий і роздрібний продаж палацових фризів здійснюється в шоу-румі «Всё на пол» за прийнятними цінами. Наші консультанти допоможуть підібрати гарний бордюр під ваш вид паркету, враховуючи стиль і дизайн приміщення, відтінки використовуваних матеріалів. На нашому сайті регулярно оновлюється інформація про акції та розпродажі підлогових покриттів. Ми цінуємо кожного покупця і орієнтуємося на тривале взаємовигідне співробітництво!

на сторінку