Укладання терасної дошки

- технологія і етапи монтажу

укладка терасної дошки технологія

Терасна дошка - традиційний оздоблювальний матеріал, що широко застосовується для зовнішньої обробки на терасах, біля басейнів і для укладання доріжок на вулиці. Терасна дошка виробляється з натурального дерева або деревно-полімерного композиту, яка стійка до зовнішніх впливів і зберігє форму і розмір дощок, має чудовий зовнішній вигляд. Вражаюча вологостійкість терасної дошки дає можливість використовувати матеріал для будівництва конструкцій на відкритому повітрі.

.

Незважаючи на те, що споруди з декінгу відрізняються підвищеною довговічністю, вкрай важливо при будівництві правильно дотримуватися технології укладання терасної дошки. Далі в статті ми детальніше зупинимось на тому, на що варто звернути особливу увагу при монтажі тераси.

 

Монтаж терасної дошки: ключові етапи і їх особливості

терасна дошка як укладати

Початку будівництва завжди передує важливий етап - вибір терасної дошки. В салоні «Всё на пол» в Києві фахівці допоможуть кожному клієнту підібрати потрібну терасу. Можливо, ви шукайте профіль з антиковзаючим покриттям, або дошки, які підійдуть для укладання в складних умовах експлуатації. У нашому асортименті представлена терасна дошка будь-яких видів під різні споруди.

.

Монтаж терасної дошки проводиться строго за інструкцією. Тільки при дотриманні всіх технологій, покриття для підлоги будуть міцними і довговічними.

..

..

Монтаж терасної дошки складається з наступних етапів:

укладка терасної дошки

1) Вибір матеріалу і розрахунок його кількості. При будь-якому будівництві слід купувати трохи більше терасної дошки, ніж потрібно для конструкції. При підрізанні компенсуються всі надлишки. Фахівці рекомендують купити на 10% більше матеріалів для конструкцій правильної форми, і на 15% більше при спорудженні складних майданчиків;

2) Основа конструкції. Як укладати терасні дошки, залежить від типу основи і способу фіксації матеріалу. Найчастіше терасні дошки укладають на лаги, які повинні бути встановлені перпендикулярно напрямку укладання оздоблювального матеріалу з відстанню між лагами 30-40 см. Важливо продумати невеликий кут нахилу конструкції, щоб на покритті не накопичувалася волога, якщо ж підоснова - бетонна площадка - передбачити ухил самого майданчика, щоб під дошкою не застоювалася вода;

3) Монтаж тераси. Перед будівництвом нові терасні дошки повинні пройти акліматизацію. Для цього залиште їх у тому місці, де буде проводитися монтаж на 1-2 доби. Далі слід вивчити варіанти кріплення терасної дошки і вибрати відповідний спосіб. При монтажі дощок на лаги використовують фіксацію за допомогою кліпс або саморізів. Розглянемо ці способи кріплення:

терасна дошка технологія

 •       Кріплення на кліпси. Цей вид кріплення дає можливість зробити його без видимих слідів на поверхні;
 •       Кріплення за допомогою шурупів. У будівництві використовують видимі гвинти, а також шурупи з заглушками. Важливо дотримуватися технології укладання терасної дошки і правильно вибирати довжину шурупів, також вони не повинні піддаватися корозії, а при монтажі їх не слід сильно поглиблювати в деревину, і не можна залишати головки над поверхнею дощок.

4) Шліфування поверхні. Здійснюється в тих випадках, коли потрібно зробити поверхню дощок ідеально рівною і гладкою. При шліфуванні усуваються зайві виступи;

5) Покриття поверхні маслом для терасної дошки. Проводиться тільки на дерев'яних терасах, де необхідно провести захист дерева від вологи, цвілі і гнилі. Дошка з композиту не вимагає додаткової обробки.

 Вартість роботи по укладанню терасної дошки залежить від багатьох факторів:

 •   Складності об'єкта;
 •   Виду терасної дошки;
 •   Виду основи;
 •   Ширини і товщини терасних дощок;
 •   Способу кріплення.

При якісному монтажі і дотриманні всіх технологій ваша веранда, палуба або тераса з терасної дошки прослужать довго, не вимагаючи складного догляду або ремонту.

 

Допоміжні елементи для установки терасної дошки

 

тераса з терасної дошки

.

Для монтажу терасної дошки будуть потрібні додаткові комплектуючі :

 •   лаги;
 •   скоби;
 •   шурупи, саморізи;
 •   заглушки;
 •   куточки;
 •   торцеві оздоблювальні матеріали.

Це і багато іншого представлено в інтернет-магазині «Всё на пол»! Звертайтеся до наших консультантів, щоб розрахувати ціну монтажу терасної дошки і визначитися з вибором матеріалу.

У цій категорії немає товару