Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Довжина (см)
Ширина (см)
ще ... згорнути
Висота (см)
ще ... згорнути
призначення
матеріал
Гнучкий (Flex)
Фільтр


Блог

Гнучкий стельовий карниз


гнучкий стельовий карниз

Гнучкий стельовий карниз - найкращий варіант декору криволінійної стелі. Гнучка конструкція здатна змінювати свою конфігурацію в залежності від конкретного дизайнерського рішення. Завдяки такій властивості матеріалу стельовий карниз можна застосовувати в приміщеннях будь-якого призначення: вітальні, дитячій, кухні, ванній кімнаті. Гнучкий карниз підійде для еркера, арок, дверних і віконних прорізів.

.

Ціна на гнучкі карнизи вище, ніж на карнизи жорсткої форми, але не лякайтеся - під будь-який гнучкий карниз на нашому сайті ви знайдете його «побратима» такої ж форми і такого ж розміру, але за більш демократичною ціною. Таким чином, гнучкий карниз ви можете купити тільки на лекальні ділянки стелі, а на інші - звичайний, що гнеться.

Карнизи легко монтувати, а гнучкість матеріалу дозволяє обходити кути, виступи, труби. Карнизи можуть бути різної довжини і ширини. В інтернет-магазині «Всё на пол» представлені карнизи в асортименті:

карниз еркер

.

  1. Настінні карнизи, призначені для оформлення вікон, дверних прорізів;
  2. Стельові карнизи. Підходять для декорування стель.

.

З якою метою слід купити гнучкі карнизи з поліуретану? Вибирайте ліпний декор, 3D панелі і карнизи від популярних виробників, щоб елегантно декорувати кімнату напівкруглої форми, приховати щілини, замаскувати нерівності стіни або стелі. Поліуретанова конструкція ідеально підходить для оформлення еркерного карнизу, так як виріб може приймати будь-яку форму, огинаючи всі перешкоди по заданому радіусу. 

на сторінку