Екзотичний паркет

- модний тренд нового сезону

екзотичний паркет

Цінителі ексклюзивних матеріалів виділяють екзотичний паркет як неймовірно красиве і оригінальне покриття. Для виробництва особливих видів паркету використовують рідкісні та цінні породи дерев, що володіють унікальними функціональними і декоративними властивостями. Екзотичний паркет привертає увагу споживачів своєю оригінальною текстурою і нестандартним забарвленням, що особливо цінується при облаштуванні дизайнерських інтер'єрів. Які породи екзотичних дерев визнані елітними, і які їх властивості так подобаються споживачам?

 

Екологічні покриття для підлоги з рідкісних сортів деревини

 

Паркет екзотика відноситься до класу люксових матеріалів, оскільки така деревина має безліч переваг. Найчастіше виробники використовують деревину мербау, палісандра, тика, бамбука, гевеї, сунгкай, американського горіха, сапеле і т.п. Серед основних переваг екзотичного паркету виділимо наступні:

  • Деревина стійка до гниття. Відсутні заболоні;
  • Важкий і твердий матеріал витримує серйозні кліматичні навантаження;
  • Стійкість до тиску важких меблів або обладнання;
  • Вологостійкість. Деревина навіть без захисної обробки погано вбирає вологу;
  • Неординарне забарвлення паркету. Зустрічаються дошки темно червоного, шоколадного, чорного відтінків з незвичайними візерунками, завитками, прожилками;
  • Структурна поверхня. Рельєфний паркет виглядає неймовірно стильно і дорого.

Паркет екзотика стане яскравим акцентом в стильному інтер'єрі, який не буде схожий ні на один інший!

 

Де знайти екзотичний паркет в Києві?

 

Унікальна колекція паркету з екзотичних сортів дерев очікує вас в шоу-румі «Всё на пол» в Києві! За найвигіднішими цінами в Києві ви можете купити екзотичний паркет з унікальними характеристиками.

Наші консультанти розкажуть детальніше про кожен вид деревини і допоможуть зробити правильний вибір.

Купити екзотичний паркет і екологічні покриття для підлоги сьогодні не складе труднощів, залишивши заявку в Viber або на сайті.