Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Щитовий паркет в Україні

Щитової паркет - один з видів художніх паркетних покриттів, що відрізняється своєю завершеною фінішною обробкою і спрощеним способом монтажу. Квадратні модулі з добірної деревини увінчані традиційними малюнками дерева або оригінальними візерунками, які вже вкриті лаком або маслом. Готові щити можуть приклеюватися безпосередньо до стяжки і експлуатуватися відразу ж після монтажу. Легкий спосіб укладання і високі технічні характеристики паркету з модулів роблять його ідеальним аналогом класичних паркетних підлог. В інтернет-магазині «Всё на пол» елегантний паркет користується особливою популярністю і представлений в широкому асортименті.

Переваги паркету з щитових модулів

 

паркетна дошка всі колекції Вивчаючи асортимент підлогових покриттів, багато споживачів вирішують купити щитової паркет. І роблять правильний вибір! Адже даний вид дерев'яних покриттів має безліч переваг. Розглянемо головні з них:

1) Неймовірно міцне і зносостійке покриття. Середній термін експлуатації дерев'яної підлоги з модулів становить 20-30 років;

2 Можливість шліфування і циклювання. Кожні 5-7 років можливо оновлювати верхній шар паркету, проводячи реставраційні роботи;

3) Підлога, вкрита лаком, стійка до утворення тріщин, подряпин, відколів. Однак все ж ми рекомендуємо використовувати войлочні накладки для ніжок масивних меблів;

4) Натуральний склад. Дерев'яні покриття виробляються з природних матеріалів і обробляються еко лаком або маслом. Паркет рекомендований для укладання в житлових приміщеннях і дитячих установах;

5) Висока відповідальність. Розкішний щитовий паркет з дуба з класичним або хитромудрим малюнком стане гідною прикрасою будь-якого інтер'єру.

Геометричний щитовоий паркет призначений для укладання в приміщеннях зі стабільним рівнем мікроклімату. Підвищена вологість і часті перепади температур можуть призвести до деформації модульних щитків.

Єдиним недоліком є висока ціна щитового паркету. Однак це пояснюється складною технологією виробництва і обробки, дорожнечею цінних порід деревини, яка вимагає використання добірного матеріалу - дуба, горіха, ясена або мербау сорту селект.

Щитовий паркет від кращих виробників в Україні

У магазині «Всё на пол» підібрана розкішна колекція паркетних покриттів під будь-який інтер'єр! Ми регулярно проводимо розпродаж паркету , щоб наші клієнти могли купити щитовий паркет у Києві за прийнятними цінами.

Відвідайте наш шоу-рум в Києві та оцініть на дотик всю розкіш текстури елітного паркету від провідних виробників. На нашому сайті представлені каталоги з фотографіями і описом продукції. Ми регулярно оновлюємо наш асортимент і привозимо новинки від світових брендів підлогових покриттів. Не пропустіть наші оновлення!

на сторінку