Паркет для ванної

.

Паркетні покриття у ванній? Сучасні технології дозволяють нам мати дерев'яні підлогові покриття не тільки у вітальні або спальні, а й у ванній кімнаті. Чи варто вибирати елітні дерев'яні підлоги для ванної, і на які технічні характеристики слід обов'язково звернути увагу при покупці матеріалів?

.

Вологостійкий паркет для ванної

.

Хочете насолоджуватися теплом і дивовижною енергетикою дерев'яної підлоги у ванній кімнаті? Рекомендуємо звернутися до розділу «вологостійкий паркет» в каталозі інтернет-магазину «Всё на пол». Ми зібрали зразки кращих виробників України і Європи, щоб наші клієнти могли підібрати для свого будинку якісні покриття на максимально вигідних умовах.

Підбираючи паркетну дошку для ванної кімнати, вивчіть уважно властивості матеріалу. Паркет для ванної повинен відповідати наступним характеристикам:

1)   Вологостійкість. Спеціальна структура паркетної дошки не дозволяє воді і бризкам просочуватися всередину матеріалу;

2)   Захисні покриття. Обробка дощок маслом і воском збільшує термін їх експлуатації і оберігає від механічних пошкоджень, подряпин, вм'ятин;

3)   Особливі породи деревини, не сприйнятливі до коливань температур і рівня вологості. Найчастіше вологостійкий паркет роблять із екзотичних порід - термічно обробленого ясена або дуба, мербау, тика, гевеї;

4)   Заявлений допустимий рівень вологості для дерева від 65 до 80%. Звичайні паркетні дошки призначені для використання при рівні вологості не більше 65%;

Укладання паркету в ванну кімнату не проводиться на підкладку, а тільки на спеціальний клей , при цьому стяжка обробляється гідроізоляційними засобами - грунтовками, які не пропускають воду і не дозволяють зароджуватися грибку і плісняві, як на поверхні, так і всередині дошки. Правильно підготовлена основа підлоги захищає дошки від деформації.

Якісний професійний монтаж, регулярне провітрювання і сучасна вентиляція допоможуть продовжити термін використання паркетної дошки у ванній.

Особливості монтажу паркету в ванній

Вкрай важливо, щоб укладанням паркету в ванній кімнаті займалися кваліфіковані фахівці. Досвідчені майстри проводять наступну роботу:

1. Попередня підготовка основи підлоги з нанесенням гідроізоляції;
2. Укладання підлоги на лаги шляхом приклеювання до основи;
3. Закладення швів і країв підлоги для міцності і еластичності;
4. Обробка паркетної дошки спеціальним маслом.

.

Водостійкий паркет для ванної

.

Але, для тривалого терміну служби паркету у вологих приміщеннях, на монтажі ще нічого не закінчується, стежте, щоб протягом дня рівень вологості у ванній зберігався на позначці нижче 70%, а також вчасно просушуйте калюжі і бризки, що залишилися на підлозі. Не забувайте регулярно наносити захист масло-воском. Додаткові запобіжні заходи допоможуть продовжити термін експлуатації підлоги і зберегти її естетичну привабливість довше.

Он-лайн зв'язок з консультантом магазину «Всё на пол» в Києві - це ваша допомога при виборі паркетної дошки. Вологостійкі паркетні підлоги підходять не тільки для ванної кімнати. Допускається укладання і в інших «мокрих зонах» - на кухні, в сауні, навколо басейну.

.