Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Паркетна розетка

Плануєте постелити королівський паркет - розетки для вашого інтер'єру краще рішення!

Як зробити паркетні підлоги ще більш вишуканими і розкішними? Ми пропонуємо установку паркету з розетками - унікальними малюнками, виконаними у вигляді мозаїки з дерев'яних елементів найдорожчих порід дерев. Різноманітність паркетних медальйонів круглої, овальної, квадратної та інших витончених форм додасть підлозі закінченого вигляду і унікальності, а приміщення наповниться атмосферою королівського палацу!

Паркетна розетка з добірної деревини

Паркет сам по собі дуже гарна і елегантна підлога. Однак розкішний палацовий інтер'єр вимагає особливих підлогових покриттів, краса б яких заворожувала і підкреслювала особливий високий статус будинку. Палацові розетки - саме ті декоративні елементи, які в поєднанні з фризами і бордюрами складають досконалу картину настилу самих вишуканих інтер'єрів.

Салон елітних підлогових покриттів «Всё на пол» пропонує паркетні розетки в наступних стилях:

  • Бароко - химерні орнаменти і складні хитромудрі візерунки. Паркетні розетки в теплих дерев'яних відтінках створюють особливий шик;
  • Класицизм - насичені кольори відмінно гармонують з плавними лініями і розмитим малюнком;
  • Сучасна еклектика - на світлому тлі розеток ефектно проявляються контрастні візерунки з плавних ліній;
  • Готика - традиційні піки, геометричні візерунки в поєднанні з ажурними орнаментами. Насичені червоно-коричневі відтінки привертають до себе додаткову увагу;
  • Ампір - витончені витіюваті візерунки обрамляють гербову символіку або складні авангардні візерунки. Золотисті тони дерева підкреслять презентабельність апартаментів і високий статус господарів будинку;
  • Модерн - медальйони розмальовані дерев'яними квітами і дугоподібними лініями. Виглядають ефектно і стильно.

За вашим бажанням наші майстри розроблять унікальний візерунок для паркетних розеток або відтворять вироби з вашого макету.

Де знайти художні медальйони паркету в Києві?

Салон «Всё на пол» в Києві - компанія з сучасним підходом до реалізації паркетних покриттів. Ми знаємо про паркет абсолютно все і пропонуємо тільки ту продукцію, яку б обрали самі для свого будинку!

У нас представлені витончені паркетні фризи з хитромудрим декором або без нього, вишуканий художній паркет і чудові медальйони, як в стандартному, так і ексклюзивному виконанні. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідні паркетні розетки та бордюри під ваш вигляд підлоги, а наші дизайнери окреслять для вас дизайн-проект, з огляду на розміри приміщення, його конфігурацію, стиль, розміщення меблів, кольори і відтінки в інтер'єрі.

На нашому сайті регулярно оновлюється інформація про акції та розпродажі підлогових покриттів.

Ми цінуємо кожного покупця і орієнтуємося на тривале взаємовигідне співробітництво!

.

на сторінку