Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Водостійкий ламінат

.

Плитка на підлогу у ванну виглядає, звичайно ж, красиво, але коштує досить дорого, робота майстра також не з дешевих, та й до того ж холодна підлога з плитки взимку вимагає підігріву. Якщо ламінат для ванни або кухні купити водостійкий, то може вийти чудова альтернатива плитці. Зовні можна таку підлогу підібрати під камінь або кераміку такого ж розміру, як плитка, після установки його не відрізнити від натурального каменю. На якісний водостійкий ламінат ціна не дорога в інтернет магазині Vsenapol, фактура ламінату може бути під дерево, камінь або плитку.

.

Ламінат водостійкий і вологостійкий, чим відрізняються?

.

Обидва види ламінату хороші тим, що не бояться попадання води в фаску, але якщо вологостійкий може протриматися кілька годин з водою на поверхні до початку розбухання в стиках, то водостійкий не буде розбухати від води на поверхні ніколи.

Вся справа в технології виготовлення:

 Ламінат вологостійкий має якісну HDF-плиту, всі шари проходять спеціальну пропитку водонепроникними і протигрибковими засобами, торцеві стики і замкові з'єднання також обробляють спеціальним складом на основі воску. І все-таки тривале перебування води на поверхні призводить до деформації плити, і вона розбухає.

 Ламінат для кухні водостійкий виготовляється із застосуванням тих же технологій, що і водостійкий, але, завдяки технології водонепроникного покриття HydroSeal, легко витримує навіть найзначніші сплески води.

Ламінат водостійкий за доступною ціню

Спочатку про переваги, їх більше, і вони суттєві:

 Підвищена зносостійкість, на стирання і на удари та на подряпини не реагує. Весь секрет у подвійній захисній плівці. Ламінат водостійкий покривають спочатку захисною плівкою, а потім наноситься другий, декоративний шар, що імітує текстуру, методом пресування під високим тиском. При експлуатації, навіть якщо зітреться декоративний шар, ламінат і його характеристики не постраждають.
 Абсолютна водостійкість поверхні, замкова система також спеціально розроблена, щоб можна було купити водостійкий ламінат для ванної, для сауни, басейну.
 Красиві декори і текстури, зручні розміри.
 Водостійкий ламінат - укладання дешевше ніж інші водостійкі покриття, такі як плитка або натуральний камінь.
 Гарантійний термін від 20 років, для комерції при великих навантаженнях - 15 років стабільної експлуатації.

Недоліків небагато:

 При затопленні вода потрапляє під підлогу, якщо не розібрати і не просушити, там може розвиватися грибок;
 Ціна на водостійкий ламінат трохи вище вологостійкого.

Професійна консультація завжди доступна, замовлення виконуємо в обумовлений час і місце. Телефонуйте!

.

.

Водостійкий
на сторінку