Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Віск для паркету

з натуральних компонентів

віск для паркету

Масло і віск для паркету - прекрасна заміна лаку. Вони зроблені на натуральній основі і не створюють на поверхні паркету «хімічну плівку», при цьому підкреслюють природну красу дерев'яного покриття. Вибір на користь масла очевидний, у нього є ряд переваг на відміну від лаку:

  •   Екологічно безпечний склад;
  •   Захищає підлогу від стирання;
  •   Не дозволяє проникати волозі всередину матеріалу;
  •   Дає деревині дихати і робить її теплою на дотик;
  •   Приховує невеликі дефекти покриття;
  •   Поверхня не буде тріскатися і лущитися;
  •   Можна провести локальну реставрацію затертої або пошкодженої ділянки;
  •   Легко наноситься, не вимагає спеціальних навичок і складного шліфування.

Застосовувати масло і віск для паркету можливо практично в будь-якому приміщенні, навіть там, де спостерігається підвищена вологість, а також поза приміщеннями - вибирайте склади із захистом від УФ променів для вуличних дерев'яних покриттів.

 

Де купити краще масло і віск від європейського бренду OSMO?

 

Серед усього асортименту засобів по догляду за покриттям для підлоги, представленими на ринку, масло OSMO якісно відрізняється від продукції інших виробників. Засоби для обробки паркетних підлог від OSMO продовжують в рази термін експлуатації вашого паркету, підтримують його натуральну красу і захищають від зовнішніх впливів.

.

Основа масла OSMO - чиста природна сировина високої якості. Всі складові комплексно очищаються і з'єднуються за унікальною рецептурою. Після нанесення масла Осмо підлога здобуде гарний зовнішній вигляд, а ваш будинок стає ще затишніше. Але не слід забувати про необхідність піклуватися надалі про спеціальний профілактичний догляд за паркетом тим же засобом, так як масло-віск має здатність стиратися з часом.

.

Хочете, щоб дерев'яне покриття служило довго? В магазині «Всё на пол» ви зможете купити масло для паркету бездоганної якості. У нас представлені оригінальні масла Osmo та інші засоби по догляду в великому асортименті і за самими адекватними цінами в Києві.