Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Білий ламінат

.

При виборі підлогових покриттів для багатьох важлива задача - додати більше світла в приміщення. Це цілком можливо здійснити за допомогою білого ламінату, візуально збільшивши простір за рахунок світлих тонів підлоги. Сама по собі ламінована підлога дуже зносостійка, плита ДВП міцна і забезпечує тривалий термін служби вашому покриттю. Головне застереження перед покупкою підлоги білого кольору, біло-сірого, біло-бежевого і інших дуже світлих відтінків - підвищена маркість. Бруд і сміття будуть помітні, але, на користь такого ламінату, слід зазначити, що пил на світлих підлогових покриттях абсолютно не видно, на відміну від темних кольорів підлоги. Таким чином, підлогу з ламінату кольору венге доведеться прибирати набагато частіше.

Ламінат білий дуб

.

Дуже модною є текстура білий дуб, ламінат такого кольору у «Всё на пол» користується великим попитом. У нас ви знайдете в цьому відтінку різні марки і класи підлогових покриттів. Ламінат білий дуб в точності повторює фактуру підлоги з натуральної деревини, при цьому має ряд переваг перед паркетом. Він дешевше і менш вибагливий у догляді. При повсякденному митті такої підлоги не потрібно використання спеціальних засобів.

Ціна білого ламінату не відрізняється від інших кольорів, незважаючи на його популярність. Якщо ви плануєте купити білий ламінат, то не слід його укладати в коридорі або приймальній кімнаті компанії. У таких місцях він дійсно буде марким.

Купити ламінат білий дуб дуже просто. Головне визначиться з відтінком, кількістю і виробником. Якщо у вас виникають питання - телефонуйте нам і наші фахівці з радістю зорієнтують вас в потрібній кількості пакунків, допоможуть підібрати допоміжні матеріали.

.

.

Білий
на сторінку