Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Двосмугова паркетна дошка

 

Двосмугова паркетна дошка - дерев'яне покриття для підлоги, що складаються з двох смуг дощечок, з'єднаних загальною основою. Як правило, такі дощечки мають однаковий розмір, але можуть відрізнятися візерунком і кольором, що природно для натурального дерева.

Двосмугова паркетна дошка

У чому головна відмінність 2-х смугової паркетної дошки від 3-х смугового або штучного паркету? Головні відмінності криються в ширині і довжині планки верхнього шару. Оригінальний декор двосмугової дошки імітує великоформатний масив. При цьому паркетна дошка - це багатошарова конструкція, яка, на відміну від масиву, відмінно переносить зміни мікроклімату і вологості. При цьому за допомогою інноваційних замкових кріплень паркетну дошку досить легко і не дорого укладати.

Двосмугова паркетна дошка - витонченість і стиль

Двосмугова дошка - улюблений вид підлогових покриттів багатьох дизайнерів інтер'єру, оскільки універсальний розмір верхнього шару матеріалу дозволяє її укладати на підлозі будь-яких форматів приміщень. Двосмугова підлога буде доречна як у великій кімнаті, так і в маленькій. Ще один плюс - демократична її вартість.  За технічними характеристиками двосмугова дошка нічим не відрізняється від односмугових або трьохсмугових дощок .

У салоні «Всё на пол» є оригінальні і незвичайні декори 2-х смугової паркетної дошки. У нашому асортименті ви обов'язково знайдете потрібний матеріал!