Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Укладання на теплу підлогу
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка для теплої підлоги

паркетна дошка для теплої підлоги купити

.

Дерев'яні покриття цінуються споживачами за дивовижний зовнішній вигляд і приємну текстуру. Паркет зберігає тепло протягом цілого року, і навіть взимку можна ходити в квартирі босоніж. Однак в приміщеннях на першому поверсі, в старовинних будівлях або приватних будинках підлога залишається холодною. Чи варто проводити монтаж паркетної дошки на систему теплих підлог, і чи не зіпсує підвищена температура покриття для підлоги? Розберемо це питання далі у статті.

.

Чи підходить паркетна дошка під теплу підлогу?

.

Кліматичні умови в Україні такі, що зима може тривати від 3-х до 6-ти місяців. Зберегти тепло в будинку допомагають сучасні опалювальні системи, утеплені вікна та двері, а також інноваційні системи теплих підлог. Традиційно теплі підлоги поєднують з ламінатом. Однак наші клієнти часто цікавляться, чи можливо укладати на підлогу з підігрівом паркетну дошку?

.

Тепла підлога під паркет? За чи проти?

Сучасні технології мають на увазі використання водного та електричного підігріву підлоги. Оскільки підігрів від центрального опалення вимагає складного і тривалого монтажу, то частіше споживачі вибирають саме електричну систему обігріву.

Фахівці в області підлогових покриттів рекомендують використовувати інноваційну паркетну дошку для системи теплої підлоги. Багатошаровий матеріал легко витримує коливання температур і рівня вологості, зберігаючи при цьому свою первісну форму і зовнішній вигляд.

.

паркетна дошка для теплої водяної підлоги

Тепла підлога під паркет і паркетна дошка на теплу підлогу

.

Дотримуючись правил монтажу паркетної дошки з теплою підлогою, вам вдасться домогтися відмінних результатів - мати вдома красиве натуральне покриття з можливістю додаткового обігріву. Щоб насолоджуватися теплою поверхнею підлоги радимо вивчити рекомендації щодо укладання паркетної дошки на підлогу з підігрівом:

  1. Вибрати надійну деревину. Паркетна дошка з дуба або екзотичних порід дерев менш схильна до всихання і деформації;
  2. У приміщенні повинна бути встановлена сучасна система вентиляції та кондиціонування повітря;
  3. Адаптація паркету. Перед монтажем підлогового покриття, упаковки з матеріалом повинні пролежати в квартирі або будинку в горизонтальному положенні протягом 5-7 днів;
  4. При монтажі паркету в квартирі повинна зберігатися температура повітря не менше 18 С;
  5. Ретельна підготовка основи. Паркетна дошка при обігріві підлоги укладається на рівну бетонну стяжку з дотриманням спеціального графіка прогріву основи;
  6. З метою кращої провідності і збереження тепла в квартирі паркетну дошку рекомендується посадити на основу на клей, без використання підкладки.

.

Паркетна дошка і тепла підлога під паркетну дошку

.

Зважившись на укладку дерев'яних покриттів на підлогу з підігрівом, ретельно підбирайте матеріали і команду фахівців для монтажу підлоги, а також повинна бути правильна товщина паркету. Розібратися детальніше в асортименті паркетної дошки в магазині «Всё на пол» в Києві допоможуть наші консультанти в онлайн режимі або по телефону.

Відвідайте наш шоу-рум в Києві, щоб на дотик оцінити якість матеріалів і переконатися в бездоганній якості паркетних покриттів від українських і європейських виробників.

Ми ознайомили вас з покриттям для системи тепла підлога, розповіли який паркет в квартирі краще укладати, але остаточний вибір залишається за вами.

У нашому салоні ви знайдете якісне підлогове покриття на теплу підлогу і зможете купити його вигідно!

Менеджери з 13-ти річним досвідом допоможуть визначитися і відповісти на всі питання, що вас  цікавлять.

Звертайтеся!

.

.

на сторінку