Паркетна дошка для теплої підлоги

паркетна дошка для теплої підлоги купити

.

Дерев'яні покриття цінуються споживачами за дивовижний зовнішній вигляд і приємну текстуру. Паркет зберігає тепло протягом цілого року, і навіть взимку можна ходити в квартирі босоніж. Однак в приміщеннях на першому поверсі, в старовинних будівлях або приватних будинках підлога залишається холодною. Чи варто проводити монтаж паркетної дошки на систему теплих підлог, і чи не зіпсує підвищена температура покриття для підлоги? Розберемо це питання далі у статті.

.

Чи підходить паркетна дошка під теплу підлогу?

.

Кліматичні умови в Україні такі, що зима може тривати від 3-х до 6-ти місяців. Зберегти тепло в будинку допомагають сучасні опалювальні системи, утеплені вікна та двері, а також інноваційні системи теплих підлог. Традиційно теплі підлоги поєднують з ламінатом. Однак наші клієнти часто цікавляться, чи можливо укладати на підлогу з підігрівом паркетну дошку?

.

Тепла підлога під паркет? За чи проти?

Сучасні технології мають на увазі використання водного та електричного підігріву підлоги. Оскільки підігрів від центрального опалення вимагає складного і тривалого монтажу, то частіше споживачі вибирають саме електричну систему обігріву.

Фахівці в області підлогових покриттів рекомендують використовувати інноваційну паркетну дошку для системи теплої підлоги. Багатошаровий матеріал легко витримує коливання температур і рівня вологості, зберігаючи при цьому свою первісну форму і зовнішній вигляд.

.

паркетна дошка для теплої водяної підлоги

Тепла підлога під паркет і паркетна дошка на теплу підлогу

.

Дотримуючись правил монтажу паркетної дошки з теплою підлогою, вам вдасться домогтися відмінних результатів - мати вдома красиве натуральне покриття з можливістю додаткового обігріву. Щоб насолоджуватися теплою поверхнею підлоги радимо вивчити рекомендації щодо укладання паркетної дошки на підлогу з підігрівом:

  1. Вибрати надійну деревину. Паркетна дошка з дуба або екзотичних порід дерев менш схильна до всихання і деформації;
  2. У приміщенні повинна бути встановлена сучасна система вентиляції та кондиціонування повітря;
  3. Адаптація паркету. Перед монтажем підлогового покриття, упаковки з матеріалом повинні пролежати в квартирі або будинку в горизонтальному положенні протягом 5-7 днів;
  4. При монтажі паркету в квартирі повинна зберігатися температура повітря не менше 18 С;
  5. Ретельна підготовка основи. Паркетна дошка при обігріві підлоги укладається на рівну бетонну стяжку з дотриманням спеціального графіка прогріву основи;
  6. З метою кращої провідності і збереження тепла в квартирі паркетну дошку рекомендується посадити на основу на клей, без використання підкладки.

.

Паркетна дошка і тепла підлога під паркетну дошку

.

Зважившись на укладку дерев'яних покриттів на підлогу з підігрівом, ретельно підбирайте матеріали і команду фахівців для монтажу підлоги, а також повинна бути правильна товщина паркету. Розібратися детальніше в асортименті паркетної дошки в магазині «Всё на пол» в Києві допоможуть наші консультанти в онлайн режимі або по телефону.

Відвідайте наш шоу-рум в Києві, щоб на дотик оцінити якість матеріалів і переконатися в бездоганній якості паркетних покриттів від українських і європейських виробників.

Ми ознайомили вас з покриттям для системи тепла підлога, розповіли який паркет в квартирі краще укладати, але остаточний вибір залишається за вами.

У нашому салоні ви знайдете якісне підлогове покриття на теплу підлогу і зможете купити його вигідно!

Менеджери з 13-ти річним досвідом допоможуть визначитися і відповісти на всі питання, що вас  цікавлять.

Звертайтеся!

.

.

У цій категорії немає товару