Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Толщина (см)
Фільтр


Блог

Паркет за вигідною ціною в Києві

 

Плануєте купити паркет в Києві і шукайте вигідні пропозиції? Відмінний асортимент і світові бренди представлені в інтернет-магазині «Всё на пол».  Провівши на нашому сайті кілька хвилин, ви дізнаєтеся ключові особливості найпопулярніших видів паркетних покриттів, а також вартість паркету і інших натуральних матеріалів.

 

Доступні ціни на паркет

паркет ялинкою

Хоч як би наповнювався ринок будівельних матеріалів штучними покриттям для підлоги, натуральні матеріали все ще залишаються в тренді, а дерев'яні підлоги лідирують за всіма показниками. Споживачі прагнуть купити паркет, щоб принести в свій будинок частинку живої природи. До того ж технічні характеристики паркетних покриттів не поступаються, а за деякими параметрами і перевищують властивості штучних підлог.

Найчастіше покупці воліють купити в Києві паркет або паркетну дошку. Чим же відрізняються ці підлогові покриття один від одного, в яких ситуаціях дійсно краще купити паркет, а в яких - дошку, враховуючи, що ціна на ці матеріали все ж не сильно відрізняється?

Всі дерев'яні покриття для підлоги характеризуються екологічним складом, відмінною звуко- і теплоізоляцією, а також довгим терміном експлуатації. Ми пропонуємо купити в Києві паркет або паркетну дошку вже повністю готову до укладання з якісним покриттям лаком або маслом. Вам не буде складно визначитися з майбутнім кольором підлоги, а головне, фінальний результат не виявиться непередбачуваним. Як відомо, споживачі можуть очікувати сюрпризи, якщо купити паркет, який піддається шліфовці, фарбуванню і лакуванню безпосередньо на об'єкті. Однак, перед тим як купити паркет в Києві або інші види підлог, пропонуємо детальніше ознайомитися з їх особливостями.

 

Особливості паркету і паркетної дошки

паркет Все на підлогу Паркет - дерев'яна підлога, виготовлена з цілісного полотна деревини. Звичайно, якість і вартість підлоги безпосередньо залежить від того виду дерева, з якого вона зроблена.

Перед тим як остаточно зробити вибір, ми ознайомимо вас з основними перевагами натурального паркету:

1) Товсті полотна мають товщину до 22 мм і витримують тривалий термін експлуатації;

2) Тепла і оксамитова на дотик поверхня дарує приємні відчуття при ходінні по підлозі босоніж в будь-який час року;

3) Довговічність і надійність покриття. Підлога, покрита лаком або маслом, проявляє стійкість до утворення подряпин і вм'ятин;

4) Збереження естетичного вигляду протягом 15-20 років. При появі подряпин, покриття легко реанімувати, провівши циклювання і шліфування;

5) Розкішний зовнішній вигляд, можливість підібрати стильне покриття під будь-який інтер'єр;

6) Престижність - відмінна ідея, щоб підкреслити високий статус приміщення і відмінний смак його господарів.

Враховуйте, що недостатньо просто придбати якісне покриття! Адже монтаж дерев'яних підлог - непроста і тривала процедура. При укладанні дощок буде потрібна допомога кваліфікованих фахівців. Неякісна робота може спричинити появу скрипу або деформацію внаслідок зсуву дощок.

 

паркет в Києві Все на підлогу Паркетна дошка - це тришаровий матеріал, який виробляється з екологічно чистої і натуральної сировини і відрізняється від паркету структурою і розмірами, завдяки чому в меншій мірі піддається деформації при коливаннях температури і рівня вологості в приміщенні.

Виділимо ключові особливості паркетних дощок:

1) Твердість конструкції, що витримує великі навантаження і важкі меблі;

2) Тепла поверхня в будь-який час року завдяки верхньому шару, який виробляється з натурального дерева;

3) Можливість реставрації і циклювання;

4) Естетичний зовнішній вигляд. Асортимент візерунків, відтінків і кольорів вразить уяву навіть найбільш вимогливих покупців;

5) Універсальність використання. У Києві купити паркетну підлогу можна практично для всіх видів приміщень (включаючи мокрі зони);

6) Тривалий термін експлуатації - від 20 до 50 років;

7) Прийнятна ціна, враховуючи бездоганні технічні характеристики.

 

Найдемократичніші ціни на паркет в Києві

 

паркет купити Vsenapol Перераховані вище переваги відносяться до всіх видів підлог на нашому сайті, незалежно від ціни на паркет. Всі види підлогових покриттів економ і преміум класу ви знайдете в інтернет-магазині «Всё на пол». У наших каталогах представлені фото всіх матеріалів з описами і зазначенням ціни на паркет за 1 кв.м. в Києві. Звертайтеся до консультантів, щоб дізнатися, як отримати хорошу знижку!

 

Паркет в Києві за помірною ціною

 

В інтернет-магазині «Всё на пол» ми зібрали кращі види підлогових покриттів і регулярно проводимо розпродаж паркету, щоб наші клієнти могли в Києві купити паркет за вигідними цінами! Вибирайте покриття для підлоги від провідних українських та європейських виробників під будь-який стиль інтер'єру.

Вибір паркету або паркетної дошки - завдання не з легких! Пам'ятайте, що важливо враховувати кліматичні особливості ваших апартаментів, а також ваші матеріальні можливості. І паркетна дошка, і паркет мають відмінні характеристиками, і можуть бути рекомендовані для укладання в міській квартирі, заміському будинку або в комерційних приміщеннях.

.

.

на сторінку