Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Укладання на теплу підлогу
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка з фаскою

 

Паркетна дошка з фаскою відрізняється особливим дизайном. При виробництві підлогових покриттів за допомогою спеціального обладнання знимають тонку кромку по краю дошки під кутом 45 градусів. Якщо кромки знімаються з двох сторін, таку фаску називають двосторонньою, якщо з чотирьох - чотиристоронньою. Скошені канавки дошки надають підлозі візуальну схожість з дорогою масивною дошкою і допомагають зберігати охайний зовнішній вигляд підлоги навіть через багато років експлуатації.

 

Паркетна дошка з фаскою або без?

 

Перш за все, фаска служить додатковим декором, підкреслюючи ефектність натурального дерева. З фасками дерев'яна підлога виглядає незвично, об'ємно і стильно. Якщо паркетні дошки не мають фасок, то поверхня підлоги стає суцільною і абсолютно гладкою, але якщо відбувається найменше викривлення дерева, це буде більш помітно, ніж на дошці з фаскою. Односмугова паркетна дошка з фасками візуально коригує нерівності підлоги, приховує наявні похибки. Так як фаски зняті тільки на верхній частині дерев'яного шпону, можна  сміливо говорити, що дерев'яні панелі захищені від проникнення вологи, а в результаті такі дошки довше зберігають свої первинні розміри і форму.

Приходьте в магазин паркету «Всё на пол» в Києві, щоб наживо оцінити тепло і природний рельєф паркетної дошки і купити красиві і міцні покриття для підлоги для квартири і офісу.

на сторінку