Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка з фаскою

 

Паркетна дошка з фаскою відрізняється особливим дизайном. При виробництві підлогових покриттів за допомогою спеціального обладнання знимають тонку кромку по краю дошки під кутом 45 градусів. Якщо кромки знімаються з двох сторін, таку фаску називають двосторонньою, якщо з чотирьох - чотиристоронньою. Скошені канавки дошки надають підлозі візуальну схожість з дорогою масивною дошкою і допомагають зберігати охайний зовнішній вигляд підлоги навіть через багато років експлуатації.

 

Паркетна дошка з фаскою або без?

 

Перш за все, фаска служить додатковим декором, підкреслюючи ефектність натурального дерева. З фасками дерев'яна підлога виглядає незвично, об'ємно і стильно. Якщо паркетні дошки не мають фасок, то поверхня підлоги стає суцільною і абсолютно гладкою, але якщо відбувається найменше викривлення дерева, це буде більш помітно, ніж на дошці з фаскою. Односмугова паркетна дошка з фасками візуально коригує нерівності підлоги, приховує наявні похибки. Так як фаски зняті тільки на верхній частині дерев'яного шпону, можна  сміливо говорити, що дерев'яні панелі захищені від проникнення вологи, а в результаті такі дошки довше зберігають свої первинні розміри і форму.

Приходьте в магазин паркету «Всё на пол» в Києві, щоб наживо оцінити тепло і природний рельєф паркетної дошки і купити красиві і міцні покриття для підлоги для квартири і офісу.

на сторінку