Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Термодерево для відкритих терас

 

Натуральна терасна дошка - абсолютно природний матеріал, підданий мінімальній технологічній обробці. Цінні екзотичні породи деревини, з яких часто виробляється терасна дошка, мають безліч переваг, що дозволяє готовий матеріал охарактеризувати як найбільш міцний, зносостійкий і екологічний. Але вартість таких терасних дощок по кишені не кожному споживачеві. підлогові покриття для відкритих терас

На допомогу може прийти термодерево, яке отримано шляхом впливу високих температур на недорогі породи деревини, такі як сосна або ясен. Процес виробництва відбувається в спеціальних термо камерах, після чого змінюється не тільки зовнішній вигляд дерева, воно стає замість жовтого несищенно-коричневим, але і технічні характеристики, такі як стійкість до перепадів температур і вологості, до грибків і плісняви, а також зберігаються первозданні геометричні розміри виробу навіть через роки експлуатації.

Термодеревина добре тримає тепло, а її естетичні характеристики надають готовій конструкції неймовірно стильний і елегантний зовнішній вигляд. Терасна дошка з термодерева широко застосовується при виробництві вуличних і садових споруд. Вироби з терасної дошки з сосни або ясена, термічно оброблені, гармонійно вливаються в будь-який ландшафтний дизайн. 

 

Термодерево Терасна дошка 150 мм і способи її застосування

 

терасна дошка 150 Краще застосування для терасної дошки - облаштування садових ділянок, зон відпочинку і літніх терас. Терасна дошка з термодерева може бути рекомендована для наступних споруд:

1)   Укладання підлог в альтанках;

2)   Оформлення майданчика навколо басейну;

3)   Декоративні доріжки на газоні, в саду;

4)   Елегантні тераси для літніх майданчиків кафе/ресторанів;

5)   Обшивка лазні або сауни;

6)   Облаштування причалів, пірсу, палуби на яхті, катері або кораблі;

7)   Для балконів і веранд.

Терасна дошка планки призначена для монтажу дощок внапуск, приховуючи наявні зазори, в яких може накопичуватися вода або забруднення. Чудові технічні властивості термодерева і унікальні дизайни відкривають широкі можливості для використання матеріалу!

 

 

Особливості терасної дошки

Терасна дошка 18 мм - універсальний матеріал, що володіє бездоганними технічними характеристиками, серед яких такі: терасна дошка термодерево

  •       Щільна поверхня дощок;

  •       Екологічний склад;

  •       Стійкість до вологи і різких перепадів температур;

  •       Полегшений монтаж;

  •       Вимагає обробки захисним маслом, щоб убезпечити споруду від гниття, грибків, комах;

  •       Ексклюзивний зовнішній вигляд дощок і різноманіття відтінків;

  •       Поверхня дошки може бути гладкою, рифленою або в рубчик.

 

Вибирайте підлогове покриття для веранди та тераси дешево в інтернет-магазині «Всё на пол» або в нашому шоу-румі в Києві. Фахівці нашого салону 13 років вивчають сегмент ринку підлогових покриттів і підбирають термодерево за розумною ціною з кращими технічними характеристиками. У наших каталогах представлені позиції терасної дошки економ, а також дешеві покриття для підлоги для веранди і тераси.