Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Бренд
Фільтр


Блог

Гнучка вінілова плитка

- її особливості та переваги

.

гнучка плитка

.

Серед усього різноманіття сучасних підлогових покриттів виділяється гнучка вінілова плитка. Вініл - універсальний матеріал, який підходить для укладання в усіх видах житлових і комерційних приміщенях. Унікальні технічні характеристики і різноманітні декори дозволяють поєднувати вінілову підлогу як з ультрасучасними, так і розкішними класичними інтер'єрами.

.

Де купити гнучку плитку для внутрішньої обробки?

 

Плитка ПВХ - найбільш практичний і зносостійкий матеріал для використання в комерційних і побутових приміщеннях. На нашому сайті ви можете вибрати сучасну підлогу з вінілу для свого будинку або квартири за прийнятними цінами.

гнучка плитка для внутрішнього оздоблення купити

При облаштуванні приміщення і виборі підлогових покриттів слід розуміти головні переваги і недоліки матеріалу. Виділимо основні переваги вінілових плит:

  •   Водонепроникність;
  •   Легкий монтаж і ремонт;
  •   Еталонна міцність поверхні. На вінілі не залишаються сліди від меблів і важких приладів електротехніки;
  •   Відмінні амортизаційні властивості;
  •   Стійкість до різких перепадів температури і рівня вологості;
  •   Легко підганяється для укладання в складно досяжних місцях;
  •   Поверхня плит тепла в будь-яку пору року і приємна на дотик.

.

Головним недоліком вінілу є необхідність створити ідеально рівну основу підлоги перед монтажем гнучких вінілових плит. За рахунок своєї маленької товщини 2-3 мм і гнучкої структури навіть невеликий перепад буде помітний на вініловій підлозі, а найменша піщинка на основі буде відчуватися при ходьбі. Тому на етапі монтажу особливу увагу слід приділити стяжці підлоги, вирівнюванні основи і очищенні поверхні.

гнучка вінілова плитка

 

Яка ціна гнучкої вінілової плитки?

 

Дізнатися вартість гнучкою вінілової плитки для підлоги, а також особливості матеріалів від різних брендів зручно в наших каталогах продукції. В салоні «Всё на пол» в Києві ми раді запропонувати вам широкий асортимент вінілових підлогових покриттів від кращих європейських виробників . Обирайте гнучку плитку під цеглу для внутрішнього оздоблення квартири, підлогу з декором, що імітує натуральну деревину, камінь або керамічну плитку на нашому сайті або безпосередньо в шоу-румі в Києві! Наш європейський сервіс і розумні ціни, сподіваємося, стануть для вас приємним сюрпризом!

на сторінку