Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Країна виробник ламінату

.

Вибір завжди складно робити, так само, як і міняти свої звички при оформленні інтер'єру. Велика кількість нових підлогових матеріалів, просування модних колірних відтінків, велика кількість виробників ламінату змушує нас замислитися: яка країна випускає кращий ламінат?

Щоб відповісти на це питання, варто познайомитися з технологією виробництва. Класичний ламінат повинен складатися з 4 шарів:

1. Плита ДВП - основа ламінату, від її міцності буде залежати зносостійкість і довговічність. До 95% її складу - подрібнена деревина.
2. Верхні два шари - аркуш паперу з декором деревини, каменю, керамічної плитки, що укладається на плиту, і захисний шар з меламіну, його властивості визначають довговічність і первозданність.
3. Нижній шар, що кріпиться до основної плити - шар паперу із спеціальними просоченнями, захищає плиту від вологи і перепадів температури.

З'єднуються всі шари методом прямого пресування, одночасно. Деякі виробники замість декоративного паперу малюнок з текстурою наносять безпосередньо на плиту, це робить товар дешевше.

Технологія високого тиску - два верхніх шари просочуються смолами і покриваються додатковими плівками, створюється композитний матеріал, який з'єднується з іншими верствам методом тиску при високій температурі. Виходить покриття високої якості, яке служить 30 і більше років.

.

Країна ламінату і передові технології

.

Інноваційними технологіями володіють провідні країни виробники ламінату: Бельгія, Швеція, Австрія, Німеччина . Показником високої якості ламінату є його екологічна чистота, низький вміст фенольних сполук, особливо шкідливих для дітей та схильних до алергії людей.

Цікавлячись, яка країна - виробник ламінату, купити який ви хочете, дізнайтеся назву бренду, він може багато чого розповісти про якість продукції, що випускається. Ламінат Quick step Бельгія випускається по замкнутому циклу виробництва, всі етапи проходять жорсткий контроль якості. Чудовий ламінат, колекції якого широко представлені в інтернет магазині «Всё на пол». Великі обсяги закупівель дозволяють встановлювати найкращі ціни в Києві.

Для домашніх приміщень ми рекомендуємо ламінат 32 класу  Туреччина - оптимальний варіант за ціною і якістю в своєму сегменті.

Яка б країна ламінату, обраного вами в нашому онлайн каталозі, не була б, можете бути впевнені в найвищій якості товару. Наші менеджери чекають дзвінка, щоб допомогти вам зробити правильний вибір з мінімальними витратами і з урахуванням ваших побажань і фінансових можливостей.

.

.

КРАЇНА ВИРОБНИК
на сторінку