Esta Parket паркетна дошка

.

Купити Esta Parket від преміального естонського виробника оптом чи в роздріб зручно та вигідно на нашому сайті або безпосередньо у нашому магазині. Покриття для підлоги цього бренду з'явилися відносно недавно - близько 20 років тому, але навіть за такий невеликий проміжок часу виробник встиг зарекомендувати себе з найкращого боку. Паркетна дошка Esta Parket представлена ​​в багатьох європейських країнах, і в Україні помітно виріс інтерес до продукції цього бренду.

Еста Паркет Естонія: особливості та характеристики

Esta Parket паркетна дошкаОснову дошки Еста Паркет роблять із березового шпону, а верхній шар – із твердих порід дерева (товщина 3,5 мм), для середнього шару традиційно використовуються хвойні породи. Для виробництва верхного шару цього покриття для підлоги застосовують деревину дуба, ясена, горіха з використанням різних видів обробок. Технологія брашування дозволяє отримати матеріал, що має підвищену твердість і довговічність. Тонування деревини у різні кольори та неймовірно популярні відтінки дозволяє суттєво розширити асортимент та залучити додатковий інтерес покупців до цього бренду. Проте особлива обробка сировини – не єдиний плюс підлог Еста Паркет. Виділимо й інші їх переваги:

• Спеціальний склад: до лакового шару покриття додають оксид алюмінію для кращої зносостійкості за технологією Anti-Scratch;

• Також використовується обробка захисною олією для збереження натуральності підлоги;

• Дошка виявляє стійкість до сонячних променів, вологи та механічних пошкоджень;

  Інноваційна замкова система Еста Клік для легкого монтажу та демонтажу дощок;

• Різноманітність відтінків та дизайнів, у тому числі можливе виготовлення за індивідуальним зразком замовника;

• Будь-який колір зі стандартного асортименту дошки можна зробити у дизайні «ялинка»;

• Демократична вартість.

Ідеальна геометрія та рівна поверхня паркетної дошки з Естонії, слідуючи відгукам, зберігає свою бездоганну стабільність протягом довгих років.

Шукаєте, де найкращий асортимент та прийнятні ціни на паркетну дошку Esta Parket в Києві? В інтернет-магазині «Все на пол» представлений різноманітний вибір підлогових покриттів від провідних виробників, а також доступні ціни та відмінний сервіс.

У цій категорії немає товару