Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат без фаски

.

Купуючи ламіноване покриття, ми прагнемо домогтися його повної схожості з натуральним. І якщо стоїть завдання зробити підлогу гарним фоном для нашого інтер'єру, не привертаючи зайвої уваги до форми і розміру планок - відмінним рішенням буде купити ламінат без фаски .

Чому ж без фаски? Він прекрасно повторює відтінки, текстуру дерева, але при його укладанні підлога виходить абсолютно гладкою, з монолітною структурою. Фаска - це спеціально скошена кромка на торцевій частині дошки. Вона може бути по всьому периметру панелі, а може тільки з двох сторін.Випускають ламінат з фаскою для того, щоб домогтися повної достовірності з натуральною підлоговою дошкою, де окреслена і виділена кожна планка. Якщо купити ламінат без фаски і укласти, то після монтажу він буде виглядати ідеально рівною поверхнею, без зазорів. Такий ламінат буде гарно виглядати там, де потрібне діагональне укладання. Гладкий ламінат прекрасно підійде і для дому, і для офісу. Інтернет магазин Vsenapol пропонує великий вибір таких покриттів, вони завжди є в наявності.

Ламінат 33 клас без фаски

.

Якщо наявність фаски на ламелях здатна приховати невеликі нерівності підлоги, то, щоб отримати гарну гладку підлогу, для укладання ламінованого покриття без фаски, підготовлена поверхня повинна бути ідеально рівною.

В процесі експлуатації, за рахунок потрапляння вологи між ламелями і температурних розширень, стик ламелей може стати наявним через різні рівні. Що б цього не відбувалося, необхідно скористатися спеціальним герметиком і обробити шви між панелями.

Не зайвим буде поцікавитися, як виробник обробив замкові з'єднання, бажано водовідштовхувальним складом на основі воску.

Купити ламінат 8 мм ціна недорого в нашому інтернет магазині «Всё на пол», асортимент за видами, відтінкам, виробникам - великий, ціни - доступні, товар -якісний.

Консультація професійна, доставка по Києву швидка!

.

.

Без фаски
на сторінку