Паркет Індонезія

паркет Індонезія

Купити паркетні покриття з Індонезії рекомендується споживачам, які віддають перевагу люксовим матеріалами з оригінальною обробкою. Азіатські бренди виробляють паркет з тропічних порід деревини - мербау, тика, палісандра, бамбука, горіха, гевеї, сунгкай та інших.

Фахівці інтернет-магазину «Всё на пол» підібрали дивовижну колекцію підлогових покриттів від кращих виробників світу. Серед усього асортименту особливо виділяється колекція екзотичного паркету з Індонезії. Тропічна деревина володіє особливим шармом і красою, такий паркет приносить в приміщення дивовижну ауру розкоші і комфорту, а також підкреслює дивовижний смак господарів будинку. Екзотична деревина - відносно новий матеріал на українському ринку, і більшість споживачів не знають особливостей того чи іншого дерева, що росте в Індонезії. Розглянемо головні переваги кожного сорту окремо.

Основні характеристики паркету з Індонезії

В салоні «Всё на пол» в Києві можна купити паркетні підлоги з Індонезії з екзотичних порід деревини, а саме:

  • Мербау - еталон твердості і довговічності. Дошки з мербау відрізняються незвичайною красою і рідкісними відтінками від темно-вишневого до насиченого червоного. Також зустрічається дошка з благородним світло-жовтим переливом і яскравими волокнистими малюнками річних кілець. Паркет з мербау, вкритий лаком, виглядає неймовірно розкішно, оскільки лак підкреслює текстуру матеріалу і додає блиск і гладкість підлозі. Мербау згодом трохи змінює відтінок, і підлога набуває більш насиченого кольору. Деревина мербау багата на вміст натуральних олій, тому дерев'яній підлозі не страшні ні корозія, ні цвіль. Дошки зберігають свою первинну форму незалежно від температурного режиму і рівня вологості в приміщенні.
  • Палісандр - дуже важка і щільна деревина, стійка до механічних пошкоджень і тиску. Гарний колір і фактура у дощок, вироблених з темного палісандра з золотистими малюнками і завитками. Найчастіше деревина палісандр забарвлена в золотисто-коричневі або шоколадно-кавові півтони з фіолетовими і зеленими прожилками. Палісандр відмінно піддається обробці і лаковому покриттю, виглядає неймовірно розкішно на підлозі в напівматовому або глянцевому виконанні.
  • Тік - один з різновидів маслянистих дерев, що виростає в Південно-Східній Азії. Деревина тика традиційно дуже щільна і міцна, витримує навантаження важкими меблями. Тиковий паркет стійкий до вологи, так як через високий вміст масел в своїй структурі абсолютно не вбирає воду. Паркет з тика має приємний яскраво-коричневий відтінок з золотистими променями. Згодом тик злегка темніє і переливається насиченим золотим сяйвом.
  • Американський горіх - елітна деревина з дуже незвичайним малюнком. Паркет з горіха неможливо переплутати з іншими покриттями, оскільки неповторний відтінок не має жодна інша деревина. За технічними характеристиками горіх не поступається дубу і має щільну та міцну структуру.

Художній або набірній паркет з горіха - це справжній витвір мистецтва. Такі покриття для підлоги стануть ідеальним доповненням розкішних інтер'єрів або елітних закладів. Тік, американський горіх і палісандр - це елітні породи дерев, з яких виробляють обробку найдорожчих інтер'єрів, першокласні меблі, салони автомобілів і палуби престижних яхт т.д.

В салоні «Всё на пол» в Києві ви знайдете паркет з Індонезії в широкому асортименті, і по самим приємним цінам. Для любителів екзотики у нас є чудова колекція підлогових покриттів, приходьте в наш шоу-рум, щоб на дотик оцінити структуру і рельєф паркету з Індонезії.

на сторінку