Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Глянцева паркетна дошка

 

Глянцева паркетна дошка визнана класикою підлогових покриттів. Це бездоганне покриття для підлоги, як для помпезного залу прийомів, так і для невеликої затишної квартири в класичному стилі. Ваше приміщення буде виглядати неймовірно розкішно з глянцевою підлогою, у підлоги з'явиться додаткова глибина і обсяг за рахунок  відблисків від сонячного світла, ваш ремонт набуде багатого і досконалого виду.

Глянцевий паркетна дошка

Паркетна дошка під глянцевим лаком

 

Витончений блиск і багата текстура деревини відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого приміщення. Однак не варто забувати про те, що глянцеві підлоги вимагають вкрай делікатного і акуратного з ними поводження. Лак - захисний засіб, чудово оберігає дерево від передчасного зносу, деформації, тріщин і відколів, і підлоги, оброблені лаком, краще витримують підвищення рівня вологості і екстремальні механічні навантаження, але, незважаючи на все це, глянцеві лакові поверхні страждають через видимість навіть найменших ушкоджень, подряпин і пилу. Тому варто укладати паркетну дошку, покриту глянсовим лаком тільки в приміщеннях з низькою прохідністю, такими як спальні, кабінети, або у вітальні, де будуть ходити тільки в тапочках. Глянцеві дерев'яні покриття не рекомендують для укладання в приміщеннях з підвищеним навантаженням: в передпокої, коридорі, на кухні.

Хоч глянцеві лакові підлоги і вимагають складного догляду, але, при правильному обслуговуванні, зберігають свій блиск протягом тривалого терміну експлуатації. Обирайте покриття для підлоги для будинку за найкращими цінами в салоні «Всё на пол».

.

Не можете визначитися з вибором? Або можливо жоден варіант глянцевої паркетної дошки з пропозиціями їх вище вам не підійшов? Розгляньте всю колекцію відтінків паркетної дошки ТМ Sorte Wood, Ми зможемо виготовити будь-який колір з даної колекції з обробкою високоякісним глянцевим лаком у всіх розмірах і сортуваннях. Ціна на таку дошку буде трохи вище від самого початку зазначеної вартості за рахунок додаткової націнки за покриття глянсовим лаком. Також ми готові виготовити оригінальний колір за вашим зразком.

Звертайтеся до нас, ми готові до будь-яких нестандартних завдань і їх рішень.

.

.