Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Толщина (см)
Фільтр


Блог

Мода на паркетну підлогу

Сучасний паркет відповідає всім вимогам практичності і універсальності. Дерев'яні покриття визнані неймовірно функціональними, адже, купуючи паркетну підлогу, крім міцного підлогового покриття, ви отримуєте неймовірно естетичну і елегантну підлогу, яка до того ж дарує приємні відчуття при ходінні босоніж. Фахівці магазину «Всё на пол» стежать за всіма новинками, щоб у наших клієнтів була можливість купити паркет з нових трендових колекцій.

Як змінюється мода на покриття для підлоги?

Що таке модний паркет, і які актуальні концепції нового сезону? Вибрати правильне підлогове покриття в Києві - ключовий момент в дизайні вашого домашнього або комерційного приміщення. Ідеально підібраний паркет сприятливо впливає на всі апартаменти в цілому, заряджаючи простір своєю енергетикою і підкреслюючи концепцію стилю. Як правило, починаючи ремонт, спочатку підберіть матеріали для підлоги, а потім вже і іншу обробку.

Паркетні підлоги визнані класикою. Примітно, що даний тренд не виходить з моди, і залишається на піку своєї популярності вже кілька століть поспіль.

Паркет види дерева

Покупці активно вибирають традиційні паркетні підлоги з деревини дуба, бука, ясена, горіха. Але і екзотичні сорти - палісандр, тик, гевея, ятоба, бамбук, мербау стають все більш затребуваними. З огляду на безмежні можливості сучасних технологій, ви можете мати вдома дерев'яні підлоги «з родзинкою», а саме:

1) Брашований паркет - підлога набуває шорсткувату поверхню, немов необроблена деревина. Після такої обробки на паркеті чіткіше проявляється його природна структура;

2) Штучно зістарена масивна дошка - деревина набуває вигляду багатовікового матеріалу, на якому чітко видніються множинні річні кільця і завитки. У матовому виконанні зістарений паркет виглядає чудово;

3) Рельєфні дошки - паркет не зачищається до гладкості, а навпаки, виробники підкреслюють його рельєфну поверхню, яка також відчувається і під ногами;

4) Паркет з червоних і екзотичних порід дерева. Особливо вражаюче виглядає паркет з контрастними відтінками, коли ми можемо спостерігати плавний перехід від світло-бежевих відтінків до насичено-коричневих.

Якісна паркетна підлога цінується споживачами в Києві за його теплу поверхню, нестаріючу красу і душевність. Дизайнери прогнозують, що покриття для підлога з деревини залишатиметься затребуваною ще дуже довго. А завдяки сучасним технологіям і унікальним обробкам ви зможете мати вдома натуральний паркет з особливим колоритом!

на сторінку