Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Художні фризи

- ідеальне обрамлення ексклюзивної підлоги

 

Паркетні фризи - дерев'яні планки з добірної деревини, декоровані оригінальним візерунком або малюнком, призначені для монтажу по периметру штучного, художнього або палацового паркету. Художні бордюри служать обрамляючим завершенням паркетної композиції. Залежно від узору і відтінку художній фриз підсилює ефект малюнка підлоги, підкреслює особливості і цілісність композиції.

Паркетні фризи для художнього паркету

 

Використання паркету з фризом дає можливість отримати вражаючі результати. Оригінальне укладання паркету кардинально змінює враження від інтер'єру і від підлогового покриття в цілому. До того ж художні бордюри можуть візуально скорегувати апартаменти, окреслити форму приміщення, або навпаки приховати неправильну форму кімнати, зробити акценти на стінових поглибленнях або випуклостях.

Паркетний бордюр, що обрамляє художній або палацовий паркет додасть вашому паркету форму вишуканого східного килима. Прості планки геометричного фриза, зібрані в красиву конфігурацію, мають відносно недорогу вартість, але здатні перетворити ваш будинок в шикарний палац, де ваша підлога стане основним акцентом вітальні, холу або спальні.

Художні фризи - це геометричні візерунки з цінних порід дерев, в основі яких найчастіше лежить дуб, ясен, клен або більш дорогі екзотичні породи - американський горіх, мербау, венге і т.д. Колір бордюру може бути на кілька тонів темніше або світліше ніж базове покриття, але використовувані породи в фризі з основною підлогою повинні перекликатися, щоб паркет виглядав цілісно. На нашому сайті представлений великий каталог вже розроблених малюнків художніх бордюрів. Також популярні фризи з оригінальним декором по індивідуальним побажанням клієнтів. Виробники паркету випускають також палацові фризи різних розмірів і відтінків, щоб наші покупці могли підібрати якісний бордюр під будь-який дизайн підлоги.

 

Бордюри художні

в асортименті в шоу-румі «Всё на пол» в Києві

 

Компанія «Всё на пол» пропонує весь спектр художніх фризів, як в стандартному, так і ексклюзивному виконанні. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідний бордюр під ваш вид паркету, враховуючи форми і фактури матеріалу. Також для ідеального підбору відтінків, візерунків, розмірів і конфігурації художнього бордюру ми розробимо для вас дизайн-проект з точною розкладкою по підлозі, відповідно до планів. Ми врахуємо ваші індивідуальні переваги, особливості приміщення, розстановку меблів,  бюджет і т.д.

Звертайтеся до нас! На нашому сайті регулярно оновлюється інформація про акції та розпродажі підлогових покриттів.

Ми цінуємо кожного покупця і орієнтуємося на тривале взаємовигідне співробітництво!

на сторінку