Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Фільтр


Блог

Ламінат 8 мм

Кращі колекції, модні відтінки від класичних до вінтажних і авангардних, найреалістичніші текстури - все це ви знайдете в розділі ламінат 8 мм, ціна на нього завжди доступна.

Це найпопулярніший вид ламінованої плити по товщині, клас зносостійкості якого може бути різний, найчастіше 32, але можна купити ламінат 33 клас 8 мм - він надміцний, характеризується підвищеною зносостійкістю для приміщень з великою прохідністю, таких як офіси, магазини, салони.

Де можна встановити ламінат 8 мм?

Ламінат 8 мм 32 класу на основі XDF або ДВП-плит, виготовлений за сучасними технологіями на провідних підприємствах Європи, рекомендують для установки в приміщеннях з низькою прохідністю, це можуть бути невеликі офіси або житлові приміщення (спальні, дитячі, гардеробні). Ламінат 9,5 мм, його товщина може свідчити про більш високу якість, якщо це товар одного і того ж виробника.

Провідні світові лідери домагаються збільшення міцності і довговічності ламінату, збільшуючи щільність несущої плити, виготовляючи її шляхом пресування при високих температурах і під тиском. Це підвищує зносостійкість, вологостійкість, при цьому вага упаковки зменшується. Поліпшення експлуатаційних характеристик дає нам можливість купити ламінат 33 клас 8 мм недорого, в нашому інтернет магазині «Всё на пол» великий вибір колекцій і відтінків.

Якщо у вас багатодітна сім'я, любляча тварин, то в передпокої, у ванній кімнаті і на кухні краще встановити ламінат 33 клас 10 мм Німеччина водостійкий , гарантія 25 років від виробника говорить багато про що.

У житлових приміщеннях створить затишок і комфортні умови брендовий ламінат 8 мм, який можна купити в Києві та Україні вигідно в інтернет магазині Vsenapol. Це якісний, екологічно чистий 32 і 33 класу з приголомшливими відтінками і текстурами кращих європейських брендів. Акції, знижки, розпродажі дозволяють купити ексклюзивний ламінат за вигідною ціною.

Телефонуйте, замовляйте, доставимо!

.

.

8 мм
на сторінку