Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Фаска
Країна виробник
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат 10 мм

.

Підлога з дубових дощок у великій вітальні - втілення розкоші, елегантності і статусу господаря. І не обов'язково витрачати величезні гроші, ламінат 33 клас 10 мм Німеччина з останніх колекцій з якісною імітацією текстури дуба можна купити в інтернет магазині Vsenapol.

Сучасний якісний ламінат має відтінки від білого і сріблясто-перлистого до темного мореного дуба, виглядає ефектно, має повну ідентичність натуральній підлозі як візуально, так і на дотик. Обрати його в нашому онлайн-каталозі легко, якісні фото та бюджетні ціни зроблять покупку зручною і вигідною.

Ламінат товщиною 10 мм має підвищену міцність і може використовуватися в комерційних приміщеннях з площею підлоги більш ніж 25 кв.м, це можуть бути конференцзали, перукарні, магазини, дитячі садки та поліклініки. Якщо прохідність в приміщенні підвищена, необхідно купити ламінат 33 клас 12 мм  зі збільшеним запасом міцності і довговічності.

.

Чому купити ламінат 10 мм вигідно?

.

Збільшена товщина ламелі:

 підвищує надійність підлогового покриття;
 гарантує експлуатаційну стабільність.

Це означає, що така підлога товщиною 10мм буде лежати більше монолітно, менше прогинається і через кілька років буде виглядати так, як ніби її тільки но постелили. Купити ламінат 33 клас 10 мм Німеччина водостійкий має сенс в приміщеннях, де можливий тривалий прямий контакт з водою.

Німецький ламінат відрізняється:

 високою якістю;
 великою різноманітністю видів і текстур;
 невисокою ціною, завдяки замкнутим циклам виробництва і великим обсягам продукції, що випускається.

Якісний ламінат широко представлений в інтернет-магазині «Всё на пол». Ми пропонуємо велику палітру відтінків і текстур, у нас можна купити ламінат вузький під паркет або широкий під масивну дошку, з фаскою або без. Якість наших ламінованих підлог задовільнить найвимогливішого покупця. Здивує низька ціна завдяки прямим поставкам, акціям і знижкам.

Обирайте «своє» підлогове покриття і телефонуйте нам!

.

.

.

.

.

10 мм
на сторінку