Французький ламінат

- ваша нова якісна підлога

 

Alsafloor ялинка фото ламінат Франція славиться не тільки вином і сиром, а й виробництвом добротного ламінату, а також входить до шістки європейських лідерів, що випускають ламіновану підлогу. На території країни працює кілька підприємств з виробництва підлогових покриттів. Французький ламінат менш знаменитий, ніж продукція з Австрії або Бельгії , але по красі і якості гідний її кращих зразків. В асортименті виробника є вишуканий ламінат французький під дуб і покриття з іншими оригінальними візерунками. Це елегантна і практична ламінована підлога, яка володіє незаперечними перевагами:

.

  •   Виробництво французького ламінату  виготовляється на сучасному обладнанні із застосуванням інноваційних технологій;
  •   Всі виробничі потужності знаходяться у Франції;
  •   Вся продукція екологічно чиста, відповідає європейським стандартам;
  •   Цікавий дизайн в сучасних і класичних стилях. Виробники приділяють особливу увагу оформленню зовнішнього вигляду підлогової конструкції;
  •   Асортимент продукції досить великий, так що купити ламінат з Франції може найвимогливіший клієнт.

.

Ламінат дуб французький має хорошу репутацію. Після закінчення тривалого часу, покриття не втрачає своєї актуальності і привабливості. Купити французький ламінат можна дешевше, ніж продукцію інших виробників. Ламінат Франція 33 клас чудово підходить для приміщень з підвищеним експлуатаційним навантаженням.

.

.