Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Толщина (см)
Фільтр


Блог

Паркет на стіну

 

Гарне оздоблення стін, як і обробка підлоги - це половина успішного дизайну інтер'єру. Сучасні стилісти пропонують безліч варіантів для оздоблення стін інноваційними або традиційними матеріалами - фарбування, шпалери, панелі, ліплення та інші. Цінителі натуральних матеріалів вибирають обробку стін паркетною дошкою. Найчастіше паркет на стіні використовують для декорування окремої зони в апартаментах, оформлених в класичному, сільському або еко стилі.

 

 Стіновий паркет

 

Стіновий паркет - багатофункціональний матеріал. Така обробка допомагає не тільки гідно прикрасити кімнату, а й приховати наявні недоліки стін. Купити паркет на стіну слід в декількох випадках:

  1.     Для заповнення порожнього простору;
  2.     Для акценту на певній стіні або секторі кімнати;
  3.     Розмежувати, за допомогою обробки, функціональні зони в межах квартири-студії;
  4.     Позбутися від диспропорцій і візуально скорегувати розміри кімнати.

Виходячи з функціонального призначення паркетних покриттів для стін, і слід підбирати матеріал. Багато брендів вже сьогодні пропонують окрему лінійку паркету, призначеного для укладання на стінах.

Паркетна дошка на стіну

Оформляючи стіни дерев'яними покриттями, слід враховувати спосіб укладання. Отже, вертикальне розміщення дощок візуально «відсуває» стелю і робить кімнату просторіше. Горизонтальне розміщення дозволяє скоригувати обсяги приміщення, врівноважити пропорції. Діагональне укладання дощок змиває кордони, і стіни здаються безкінечними. Використовуйте 2-3 відтінки дощок, щоб отримати максимально ефектний дизайн стін.

 

Паркет на стіні

 

Магазин сучасних підлогових покриттів «Всё на пол» в Києві пропонує неймовірний асортимент паркету для стін від іменитих виробників дерев'яних покриттів. Наші колекції паркету задовольнять смак навіть найвибагливіших покупців.

На нашому сайтi ви можете детально вивчити пропозиції в каталогах.

.

на сторінку