Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Толщина (см)
Фільтр


Блог

 Паркет виробництва Sorte Wood

Колекція паркету Sorte Wood представлена в інтернет-магазині «Все на підлогу» по самим прийнятними цінами в Києві. Різноманітність дерев'яних підлогових покриттів цієї торгової марки здатне якісно перетворити ваші апартаменти, внести в будинок індивідуальність, енергетику чистої природи і легкий аромат натурального дерева.

Виробниче підприємство Sorte Wood було запущено в Україні в 2010 році. Відносно молодий бренд взяв на озброєння досвід світових компаній і зміг випустити на ринок якісну конкурентну продукцію за демократичними цінами.

Основний принцип діяльності компанії - збереження основних природних ресурсів землі. Виробляючи 2-х шарові і 3-х шарові дерев'яні покриття для підлоги, компанія економно використовує деревину, нарізаючи шпон цінних порід дерева тільки для верхнього робочого шару. Але, з огляду на потреби ринку, компанія виробляє також масивну дошку і паркет з дуба покритого лаком або маслом. Уся сировина надходить тільки з легальних поновлюваних лісогосподарств. Продукція українського бренду проходить кілька етапів перевірки якості, тому до споживачів надходить паркет преміум класу.

Сьогодні продукція Sorte Wood - це широкий асортимент покриттів будь-якого виду:

• Масив і паркет;
• Паркетна дошка;
• Інженерна дошка;
• Модульний художній паркет .

Sorte Wood прагне, щоб продукція компанії швидше потрапила на європейський ринок, і завдяки своїм перевагам завоювала європейського споживача. Українські сім'ї мають можливість вже сьогодні насолодитися якісним матеріалом і належним чином оцінити всі його переваги.

Масивна дошка під олією і паркет Sorte Wood 

Сучасні технології та новітнє обладнання сприяють тому, що продукція від Sorte Wood має наступні переваги:

• Надщільний верхній шар лаку, що захищає покриття для підлоги від подряпин, колес меблів, кігтів тварин;
• Паркет селект виробляється з цінних порід деревини;
• Можливість виготовлення паркету за індивідуальним кольором або малюнком, компанія має гнучку політику і готова реалізувати будь-які побажання клієнтів;
• Елегантні візерунки і розкішні декори готових колекцій різноманітні і дозволяють поєднувати покриття для підлоги з будь-яким інтер'єром;
• Можливе виготовлення дощок різної довжини і ширини в одному кольорі;
• Зручний і легкий монтаж дощок за допомогою з'єднань шип-паз. Поверхня паркету під маслом приємна на дотик і завжди залишається теплою;
• Краї дощок мають 4-х сторонню фаску, що захищає підлоги від появи піднятих країв по периметру дошки в процесі експлуатації, званих «човниками»;
• Поверхня підлогових покриттів антистатична, не електризується, не притягає шерсть тварин і пил;
• Конкурентні ціни, враховуючи індивідуальний підхід до клієнта і якість продукції;
• Малюнки і колір тонованої дошки не вигоряють на сонці, використовуються високоякісні і екологічно чисті масла і лаки;
• Можливість оновити поверхню паркету за допомогою шліфування і циклювання збільшує термін експлуатації підлоги;
• Для якісного догляду досить раз в квартал протирати дерев'яні підлоги спеціальним поліролем.
При тривалій експлуатації масив під маслом зберігає свій привабливий зовнішній вигляд і рівну поверхню навіть в комерційних приміщеннях з підвищеним навантаженням. Двошаровий паркет Sorte Wood проявляє небувалу стійкість до появи подряпин, вм'ятин, потертостей. Підлоги витримують тиск масивних меблів, падіння важких предметів і не деформуються.

Окремі колекції підлогових покриттів оброблені 8-ю шарами лаку, такий захист ще більше підсилює міцність дощок, дозволяючи їх використовувати в умовах інтенсивної експлуатації.

 

Де купити паркет Sorte Wood?

Дерев'яні покриття для підлоги від української компанії в широкому асортименті представлені в магазині «Всё на пол». На сайті магазину зручно переглядати каталоги і зробити вибір необхідного матеріалу для підлоги в Києві. Консультанти нашого салону в он-лайн режимі розкажуть детальніше про кожен вид підлогових покриттів і допоможуть визначитися з вибором!

Відвідайте шоу-рум в Києві, щоб на дотик відчути всю пишноту текстур паркетних покриттів Sorte Wood. На нашому сайті представлені каталоги і постійно оновлюється асортимент продукції від світових брендів підлогових покриттів.

Не пропустіть наші новинки!

на сторінку