Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Паркетна дошка Karelia

.

Karelia паркетна дошка Неповторна за енергетикою паркетна дошка Karelia - це елітне покриття для підлоги для будь-якого приміщення - будь-то міська квартира, заміський котедж, робочий кабінет або офісний простір. Стильні та оригінальні колірні рішення колекції від кращих фінських дизайнерів дозволяють підкреслити переваги і індивідуальність простору, збільшити приплив природного світла або, навпаки, створити унікальну камерну атмосферу, розширити або звузити кімнату. А найголовніше - з цією паркетною дошкою ви завжди будете відчувати єднання з природою, насолоджуватися теплом і комфортом, що виходять від натурального дерева. 

Не можна не відзначити відмінні технічні характеристики фінської паркетної дошки Карелія. Підлога виробляються з добірної деревини дуба, ясена, горіха, мербау і відрізняються виразним рельєфом і модними кольорами. Природа - найвишуканіший і неповторний художник. Паркетна дошка Karelia ніби розмальована унікальним майстром, який створив на полотні свій бездоганний малюнок. 

Купити паркетну дошку Карелія рекомендується не тільки через її зовнішньої привабливості, а й варто відзначити інші її переваги:

  • Стабільність і міцність тришарової дошки;
  • Тепла поверхня цілий рік;
  • Універсальні замкові кріплення;
  • Захисне покриття натуральним маслом або екологічно безпечним лаком;
  • Різноманітність відтінків і дизайнів. 

Паркетна дошка Karelia не втратить своєї популярності і прослужить не менше 10-15 років.

.

Паркетна дошка Karelia (Карелія) європейський дуб

.

В салоні «Всё на пол» представлені підлогові покриття для вітальні, дитячій або спальні з нової колекції паркетної дошки Karelia з класичним і авангардним дизайном. На ваш вибір є матеріали з гладкою або оксамитовою поверхнею, рельєфним або однотонним дизайном.

.

Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити можливість вигідно придбати паркетну дошку Карелія з розпродажу. 

/

на сторінку