Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат для теплої підлоги 

.

Тепла підлога, як вид опалення, все більше набирає обертів популярності. За рахунок того, що тепло піднімається вгору, різниця температури повітря виходить дуже незначною, втрати тепла знижуються, що дозволяє економити енергоресурси. В якості підлогового покриття найчастіше використовують ламінат для теплої водяної підлоги, а також електричної. Необхідно ретельно здійснювати вибір, тому що не кожна марка підходить для таких температурних умов.

Для водяної і електричної теплої підлоги на ламінат наносять спеціальне маркування, що дозволяє їх використання у даному призначенні, тому що системи опалення нагрівають покриття для підлоги, що призводить до зміни їх фізичних властивостей, і, при недостатньо щільних ламелях, це сприятиме їх стиску або розтріскуванню.

.

Який ламінат використовувати для теплої підлоги в квартирі

.

Так як температура нагрівальних елементів в процесі роботи досягає 30 градусів Цельсія, ламелі ламінованого покриття для підлоги стають більш гнучкими, що може послужити деформації. Тому, коли ви хочете купити ламінат під теплу водяну підлогу, краще віддавати перевагу 32 і 33 класам. Вони створені для більш інтенсивного використання в житлових або комерційних приміщеннях і чудово витримують температурні коливання. Стирання поверхні буде мінімальним і така підлога прослужить вам десятиліття. У ламінату для теплої підлоги маркування буде перебувати на пачці з ламелями. Обирайте правильно відповідні класи, щоб уникнути неприємностей в процесі експлуатації. Дуже часто в якості покриття з теплою підлогою в коридорах, кухнях і ванних використовують такий варіант як ламінат під плитку .

Купити ламінат для теплої водяної підлоги в інтернет-магазині «Всё на пол» дуже просто. Виберіть потрібний товар, вкажіть необхідну кількість і оформіть замовлення лище за кілька кліків мишкою. У нас ви знайдете також ламінат ялинкою , який можна використовувати для теплої підлоги.

Наша компанія надає гарантію на всі товари магазину. Фахівці компетентно дадуть відповідь на всі ваші запитання.

.

.

На теплу підлогу
на сторінку