Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Матеріал
Покриття
Товщина (мм)
Товщина (мм)
Фаска
Країна виробник
Конструкція
Дизайн
Система кріплення
Селекція
Бренд
Фільтр


Блог

Інженерна паркетна дошка

інженерна паркетна дошка

Інженерна паркетна дошка - це двошарове покриття для підлоги, що відрізняється чудовими технічними характеристиками, такими як твердість, зносостійкість, міцність, довгий термін служби. Особовий шар виготовляється з елітної деревини европейского або екзотичного походження і становить не менше 4 мм. Нижній шар - водостійка фанера вищої якості, за рахунок товщини якої можна варіювати товщину готового виробу від 9 мм до 16 мм і більше. Інженерні дошки дуже стабільні і практично не реагують на зміни рівня мікроклімату і добре зберігають свою форму під час експлуатації.

.

Монтаж інженерної дошки виконується методом приклеювання до заздалегідь підготовленої стяжки за допомогою паркетного клею. Після такої укладки інженерна дошка ні візуально, ні по відчуттях при ходьбі не відрізнятиметься від масивної дошки абсолютно, але, на відміну від масиву, двошарова дошка може мати широкий діапазон розмірів. Вона може бути максимально широкою або максимально довгою без ризику викривлення планок при перепадах температури і вологості, чого дуже боїться масивний паркет, але, за рахунок здешевлення нижнього шару, ви можете істотно знизити витрати по ремонту.

.

інженерна паркетна дошка

Інженерну дошку можна укладати на підлогу з підігрівом при правильному делікатному прогріванні основи. Важливо, щоб розподіл тепла був рівномірним по всій площині підлоги, а включення і відключення тепла відбувалося поступово, без різких температурних стрибків, це потрібно для збереження цілісності верхнього шару.

 

Де укладати інженерні дошки?

 

За рахунок відмінних характеристик і оригінального дизайну інженерні дошки підходять для створення прекрасної підлоги, як в житлових, так і комерційних приміщеннях. В салоні «Всё на пол» зручно і вигідно купувати підлогові покриття для дому за розумною ціною.

.

.