Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Ламінат дуб

Дубова підлога ще з 17 століття вважалася предметом розкоші, що стелилася у палацах. Тепер вона стала доступнішою завдяки технологіям і масовому виробництву, але для багатьох людей все ще залишається розкішшю. Та й занадто ретельний догляд за деревиною зупиняє деяких від вибору цього натурального підлогового покриття для будинку або офісу. Останнім часом ламінат дуб замінив для українців дорогі підлоги. Укладання ламінованого покриття можна зробити самостійно або замовити допомогу професіоналів на нашому сайті.

Переваги ламінованого покриття:

Зносостійкість.
Простота догляду.
Невисока вартість.

Правильно покладений на підкладку і попередньо підготовлену стяжку, ламінат дуб буде тихою підлогою, на якій не чутний тупіт дитячих ніжок. Миття ламінату 33 класу дуб не обтяжить господарів необхідністю використовувати додаткові засоби певних марок, нічим не відрізняється і ламінат дуб 32 класу . Ці види можна стелити там, де інтенсивність експлуатації підлоги досить висока. Ми рекомендуємо також звернути увагу на коричневий ламінат і ламінат мербау. Це дуже популярні кольори, які теж можуть вам сподобатися.

Ламінат вибілений і світлий дуб

Ламіноване покриття підлоги допоможе здійснити будь-яке дизайнерське рішення. Замовити на «Всё на пол» товар дуже легко - достатньо вказати потрібну кількість вподобаного покриття і оформити замовлення. Якщо при виборі матеріалу у вас виникають питання - телефонуйте, і наші консультанти з задоволенням нададуть вам відповідь!

Доставка в будь-який регіон здійснюється зручними транспортними компаніями для клієнтів за попередньою оплатою товару.

Дуб
на сторінку