Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Ширина (см)
Фільтр


Блог

Колони і напівколони з поліуретану

напівколони з поліуретану

У просторих приміщеннях або квартирі-студії є достатньо місця, щоб використовувати великий ліпний декор. Вироби з поліуретану приваблюють споживачів дивовижним зовнішнім виглядом і полегшеним способом монтажу. Напівколони  з гіпсу - відмінний декор, але їх довго і непросто встановлювати. Колони і напівколони з поліуретану здатні швидко і просто підкреслити концепцію дизайну інтер'єру, виглядають не менш розкішно, при цьому мають великий асортимент форм. Напівколони - незамінний декор при коригуванні приміщення. За допомогою ліпного декору зручно візуально подовжити кімнату, приховати нерівності стін або дефекти облицювальних матеріалів, розмежувати функціональні зони.

Де купити напівколони з поліуретану в Києві?

 

Вирішили додати нотки античної архітектури в свій будинок? Рекомендуємо звернути увагу на фальш колони з поліуретану. Вироби з інноваційного легкого матеріалу володіють бездоганними характеристиками:

напівколона з гіпсу

  •   Легкий, швидкий монтаж в необхідному місці;
  •   Різноманітність форм і розмірів. Можна підібрати колони будь-якої висоти і в різних стилях;
  •   Поліуретан простий в експлуатації, не вимагає додаткового догляду;
  •   Вологостійкість. Декоративні елементи не вбирають вологу і зберігають свою форму і розміри;
  •   Неймовірна різноманітність дизайнів і візерунків для прикраси будь-яких приміщень;
  •   Доступна ціна.

 

Обирайте оригінальні декоративні елементи для будинку або квартири-студії. У нас зручно купити колони з поліуретану дешево в великому асортименті. Вибирайте плінтуса, карнизи, стельові розетки , а також спеціальний клей для монтажу від провідних бельгійських виробників Orac і NMC.