Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Товщина (мм)
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Система кріплення
Бренд
Фільтр


Блог

Вінілова підлога Forbo

.

Брендовий виробник підлогових покриттів Forbo пропонує всім поціновувачам високотехнологічних інноваційних матеріалів випробувати екологічно безпечний вініл нового покоління. Безпека матеріалу підтверджена більш ніж 10-ти міжнародними патентами. Гарантійний термін експлуатації підлог - 30 років.

Вінілові підлоги німецького бренду випускаються в різних кольорах і фактурах: під натуральне дерево, плитку, камінь, що полегшує вибір матеріалу під певне приміщення. Різноманітність відтінків і фактур матеріалу - це свобода вибору для дизайнера, можливість створювати підлогу, найкращий варіант для індивідуального інтер'єру вашого будинку або офісу.

.

Вініловий підлогу Krono

Переваги вінілової підлоги Forbo

 

Всі види вінілових плиток демонструють неймовірну стійкість до впливу вологи, тому їх сміливо можна укладати на кухні, у ванній, на балконі, в зимовому саду або підвалі. Вініл складається з ПВХ, а цей компонент абсолютно не реагує з водою, тому вінілові підлоги - кращий вибір для приміщень з підвищеним рівнем вологості. Характерні властивості - це жорстка конструкція підлоги, що володіє приємною м'якою поверхнею і безшумністю при ходьбі завдяки вбудованій звукоізоляційній підкладці.

Вінілова підлога характеризується вкрай міцною фактурою. Ні подряпини, ні відколи, ні сліди від кігтів тварин вінілу не страшні! Вініловий ламінат Forbo не зношується по закінченню довгих років експлуатації, повернути підлозі свіжий вигляд можливо завдяки звичайному миттю підлоги із застосуванням засобів по догляду за покриттям для підлоги. Пошкоджені ж плити легко замінюються на нові. Вибирайте європейську якість і кращі покриття для підлоги для будинку в шоу-румі «Всё на пол».

.

.