Паркет палісандр

- нове бачення дерев'яних покриттів

 

Паркет з палісандра - неймовірно стильна і ефектна підлога, призначена для укладання в приміщеннях, оформлених в класичному або східному стилях. Унікальні відтінки червоного дерева з чорними і коричневими візерунками і зеленувато-фіолетовими прожилками заворожують з першого погляду. Такий паркет унікальний і неповторний, виглядає дорого і розкішно, тому вимагає особливої обстановки. Тільки у відповідному інтер'єрі паркетні підлоги з палісандра розкриють все багатство своїх відтінків і текстури.

 

Паркетна дошка палісандр

- гордість вашого будинку

Палісандром прийнято називати деревину декількох тропічних дерев, що виростають у Південній Америці та Азії. Найчастіше можна зустріти назву «рожеве дерево». Дана деревина забарвлена в різні відтінки: від насичено рожевого до червоного, з прожилками бурштинового, коричневого, фіолетового кольорів. Характерна особливість палісандра - його довговічність. Дерево росте дуже повільно, поступово набираючи міць і силу. На виробництва надходять дерева, що налічують 100-200 років зростання. Це обумовлює досить високу ціну рожевого дерева. 

Деревина палісандра має низку особливостей, які слід враховувати при монтажі підлоги. Розберемо характеристики паркету з палісандра детальніше:

  • Міцна структура, завдяки чому паркет прослужить неймовірно довго;
  • Паркет стійкий до утворення механічних пошкоджень;
  • Специфічний, легко впізнаваний колір і малюнок;
  • Тепла й приємна на дотик поверхня;
  • Стійкість до деформації, не дивлячись на складні умови мікроклімату;
  • Легкий приємний аромат, що виходить від паркету;
  • Дошки, навіть непокриті, не поглинають вологу та тривалий час залишаються сухими, незважаючи на бризки чи пар.

Дизайнери рекомендують паркетну дошку з палісандра купити для елітних інтер'єрів. Розкішне підлогове покриття підкреслить дизайн приміщення і увіллється в єдину концепцію їх стилю.

 

Де знайти паркет палісандр за розумною ціною в Києві?

В інтернет-магазині «Всё на пол» ми зібрали продукцію відомих брендів з Індонезії, щоб і у наших покупців була можливість купити в Києві екологічно-чистий паркет з палісандра.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити розпродаж вподобаного паркету за акційними цінами.