Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Палацовий паркет

в салоні «Всё на пол» в Києві

 

Розбавити сучасний інтер'єр елементами старовини - модний тренд в інтер'єрному дизайні. Зістарений розкішний паркет виглядає неймовірно стильно й елегантно, але при цьому залишається сучасним покриттям з відмінними технічними характеристиками. Палацовий паркет - саме те підлогове покриття, яке приносить в приміщення особливу атмосферу розкоші і витонченості, підкреслює ваш індивідуальний стиль і допомагає моделювати приміщення, візуально змінюючи його форми. Використовуючи палацові бордюри, розетки, інкрустації і інші елементи художньої викладки на паркеті, ви з легкістю зможете перетворити вашу підлогу в шедевр.

 

Паркет з палацових модулів для вишуканих інтер'єрів

 

Фігурний паркет визнаний не тільки найкрасивішим і дорогим покриттям підлоги, але і найбільш трудомістким в процесі укладання. Лише, володіючи особливою кваліфікацією, майстер зможе відтворити на підлозі розкішну картину, викласти неймовірно красиві візерунки і малюнки. При монтажі дерев'яного покриття використовуються планки з цінних порід деревини у різних відтінках і розмірах. На одній підлозі можуть поєднуватися художні елементи з дуба , ясена, мербау, горіха, венге, тика, бука та інших порід дерев.

Особливості палацового паркету:

1) Міцність і довговічність. Термін експлуатації складає від 30 до 50 років;

2) Тепло підлоги. По підлозі з натурального дерева можна ходити босоніж цілий рік;

3) Можливість реставрації підлоги за допомогою шліфування і циклювання;

4) Необмежені можливості дизайну з використанням додаткових елементів - розеток, бордюрів, художніх фризів;

5) Ексклюзивний стиль. Класичний, авангардний, французький інтер'єр набуває унікальних ноток і виглядає ще більш презентабельно з фігурним паркетом.

 

Палацовий паркет від художників по дереву в Києві

 

Салон елітних підлогових покриттів «Всё на пол» пропонує унікальний асортимент вишуканого паркету з палацовими вставками: від найпростіших візерунків до малюнків вищої групи складності. У нас в наявності художні фризи і розетки в будь-яких відтінках і розмірах. Купити палацовий паркет від провідних виробників зручно і вигідно в нашому шоу-румі!

Для вас ми з задоволенням підготуємо унікальний дизайн-проект з розкладкою всіх палацових елементів, враховуючи ваші побажання, розстановку меблів і конфігурацію приміщення. Наш досвід проектування і укладання паркетних підлог дозволить допомогти підібрати вам найкращі покриття для підлоги з натурального дерева.

на сторінку