Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
ще ... згорнути
Фаска
Країна виробник
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Вологостійкий ламінат

Нам знайома ситуація, коли на підлогу проливається стакан води або чашка компоту з необережності або від невмілої дитячої ручки. Щоб не ахати і не бігти терміново за серветкою, варто вологостійкий ламінат купити, ціна низька для Києва і України.

Асортимент в інтернет магазині Vsenapol в Києві величезний, за видами, фактурами і виробниками, здатний задовольнити будь-які побажання і стилі, а також вписатися в запланований бюджет. Імітація дерева, каменю або плитки, велика палітра кольорів і відтінків, видів і фактур очікує вас в нашому онлайн каталозі.

Ламінат вологостійкий - основні особливості

Інноваційні технології дозволяють провідним виробникам випускати продукцію, що практично не реагує на воду. Це досягається декількома методами:

використовуються плити високої щільності;
вводяться спеціальні просочення і присадки в захисний верхній шар;
стики плит і замкові з'єднання обробляються спеціальною мастикою на основі воску або силікону.

В результаті отримують вологостійкий ламінат 33 клас, купити який мріють багато людей. Щоб бути впевненим в абсолютній водонепроникності, майстри радять, після укладання, обробити стики дощок герметиком, навіть якщо це ламінат без фаски .

Вологостійкий ламінат як вибрати?

Щоб підлогове покриття довго радувало своєю красою, варто звернути увагу:

• на виробника і гарантійний термін експлуатації, якісний вологостійкий ламінат у ванну кімнату повинен мати термін служби не менше 25 років;

• якість замкових з'єднань, фірми, які поважають себе, роблять глибоке просочення стикових з'єднань воском, що легко перевіряється;

• поцікавтеся щільністю HDF-плити, чим вона вища, тим краще водонепроникність;

• розгляньте маркування, там обов'язково будуть слова і значки, що характеризують водонепроникність.

Кращий вологостійкий ламінат купити пропонує інтернет магазин «Всё на пол» в Києві, оптимальні ціни, кращі виробники, останні колекції для вас в нашому каталозі.

Ціни порадують вас і ваш гаманець, телефонуйте, замовляйте!

Завжди готові надати професійну пораду і вчасно доставити замовлення.

Вологостійкий
на сторінку