Фільтр
Ціна
грн грн
Виробники
Колекція
Водостійкість
Клас зносостійкості
Фаска
Країна виробник
Гарантія / Термін служби
Дизайн
Довжина (мм)
Ширина (мм)
Бренд
Фільтр


Блог

Вологостійкий ламінат

Нам знайома ситуація, коли на підлогу проливається стакан води або чашка компоту з необережності або від невмілої дитячої ручки. Щоб не ахати і не бігти терміново за серветкою, варто вологостійкий ламінат купити, ціна низька для Києва і України.

Асортимент в інтернет магазині Vsenapol в Києві величезний, за видами, фактурами і виробниками, здатний задовольнити будь-які побажання і стилі, а також вписатися в запланований бюджет. Імітація дерева, каменю або плитки, велика палітра кольорів і відтінків, видів і фактур очікує вас в нашому онлайн каталозі.

Ламінат вологостійкий - основні особливості

Інноваційні технології дозволяють провідним виробникам випускати продукцію, що практично не реагує на воду. Це досягається декількома методами:

використовуються плити високої щільності;
вводяться спеціальні просочення і присадки в захисний верхній шар;
стики плит і замкові з'єднання обробляються спеціальною мастикою на основі воску або силікону.

В результаті отримують вологостійкий ламінат 33 клас, купити який мріють багато людей. Щоб бути впевненим в абсолютній водонепроникності, майстри радять, після укладання, обробити стики дощок герметиком, навіть якщо це ламінат без фаски .

Вологостійкий ламінат як вибрати?

Щоб підлогове покриття довго радувало своєю красою, варто звернути увагу:

• на виробника і гарантійний термін експлуатації, якісний вологостійкий ламінат у ванну кімнату повинен мати термін служби не менше 25 років;

• якість замкових з'єднань, фірми, які поважають себе, роблять глибоке просочення стикових з'єднань воском, що легко перевіряється;

• поцікавтеся щільністю HDF-плити, чим вона вища, тим краще водонепроникність;

• розгляньте маркування, там обов'язково будуть слова і значки, що характеризують водонепроникність.

Кращий вологостійкий ламінат купити пропонує інтернет магазин «Всё на пол» в Києві, оптимальні ціни, кращі виробники, останні колекції для вас в нашому каталозі.

Ціни порадують вас і ваш гаманець, телефонуйте, замовляйте!

Завжди готові надати професійну пораду і вчасно доставити замовлення.

Вологостійкий
на сторінку