Паркетна дошка Венге

 

Унікальна кольорова гамма і текстура деревини Венге роблять її винятковою в декоративному оформленні підлоги. Венге характеризується унікальним темно-шоколадним кольором і чудовим діапазоном відтінків: в розрізі деревини можна спостерігати золотисто-коричневі півтони, контрастні, майже чорні, смуги, красиву текстуру і рельєф.

Венге відноситься до твердих порід дерев і відрізняється такими позитивними характеристиками:

Паркетна дошка Венге

  •   Зносостійкість і міцність;
  •   Стійкість до стирання;
  •   Абсолютна безпека і екологічність;
  •   Довговічність;
  •   Висока твердість;
  •   Всередині дерева не зароджується грибок і пліснява.

 

Венге паркетна дошка

До мінусів породи можна віднести низьку опірність до викривлення деревини. Так що, якщо ви постелили у себе вдома підлогу з венге, обов'язково придбайте гігрометр для  відстеження параметрів і підтримання правильних кліматичних умов всередині вашого приміщення, уникайте різких перепадів температури і вологості. Ще один недолік - маркість підлоги. На темній підлозі видно найменша порошинка, готуйтеся до частого прибирання або ж купите відразу робот-пилосос, який зробить всю роботу за вас.

Незважаючи на несуттєві мінуси, унікальна екзотична краса деревини венге зачаровує дуже багатьох, вона підійде для обробки підлог яскравих, стильних і оригінальних інтер'єрів.

Шукайте, де вигідно купити паркетну дошку Венге? В салоні «Всё на пол» в Києві найкраща колекція підлог з екзотичної деревини за найдемократичнішими цінами.

У цій категорії немає товару