Фільтр
Виробники
ще ... згорнути
Ціна
грн грн
Фільтр


Блог

Художній паркет в Україні від бренду Sorte Wood

 

Українська торгова марка Sorte Wood приготувала для своїх покупців ексклюзивну колекцію художнього та палацового паркету. В асортименті є дошки з матовим і глянсовим покриттям, з рельєфом, інкрустацією незвичайними вставками. Стилісти бренду розробляють унікальні і класичні дизайни, модні малюнки та візерунки, щоб ви могли підібрати ексклюзивний щитовий паркет під будь-який інтер'єр.

 

Український щитової паркет - багатство текстур і дизайну

 

Використовуючи досвід європейських колег, новітнє обладнання та суворі принципи роботи, компанія Sorte Wood пропонує модульний художній паркет бездоганної якості. При виробництві фахівці ретельно підходять до відбору сировини, що надходить в обробку. Для того щоб підлога залишалася якісною і надійною, використовуються селектні сорти дубу, ясена, клена, горіха. З огляду на, що на фабриках обробляється тільки високосортна деревина, паркетні щитки мають ідеальний зовнішній вигляд, а природна структура дерева виглядає дорого і елегантно. За ці якості споживачі і цінують український бренд вже більше 12 років.

Компанія Sorte Wood підтримує класичні принципи виробництва щитового паркету. Вся продукція випускається в строгій відповідності із заявленими обсягами, що полегшує укладання підлоги. Для кріплення дощок використовуються надійні традиційні з'єднання.

Високоякісний художній паркет Україна підходить для експлуатації в будь-яких приміщеннях. Гарна натуральна підлога стане розкішною прикрасою вашого будинку, квартири, магазину або офісу.

 

Палацовий паркет Україна за розумними цінами в Києві

 

Для всіх поціновувачів оригінальних і елітних паркетних покриттів в шоу-румі «Всё на пол» в Києві представлена колекція художнього паркету Україна, а також брендові підлогові покриття для квартири . У нашому магазині вигідно і зручно купити палацовий паркет перевіреної якості за розумними цінами.

на сторінку