Укладання паркету в Києві

постелити паркет ціна за роботу

Паркет - найпопулярніше і надійне підлогове покриття, яке відрізняється неймовірними дизайнами і оригінальним декором. Натуральні покриття володіють всіма достоїнствами твердої або багатошарової деревини. Однак довговічність і зносостійкість паркетних підлог залежить не тільки від якості деревини, а й способу укладання. Як показує практика, тільки професійне укладання масивної паркетної дошки дає гарантію, що ваш паркет прослужить довго, не буде вимагати додаткового ремонту через зсув дощок, появи тріщин, подряпин і інших проблем.

.

Особливості укладання паркету в Києві

укладання паркету ціна за роботу

Насамперед будуть потрібні правильні заміри вашої підлоги. Неможливо розрахувати вартість укладання модульного паркету, не знаючи замірів приміщення. Пропонуємо один з найпростіших способів: вимірюйте ширину і довжину кімнати, і помножте показники. Наприклад, довжина кімнати становить 6 метрів, а ширина - 3 метри, обчислюємо 6 * 3 = 18 квадратних метрів.

Інструкція з укладання паркету також підкаже, як зробити заміри в багатокутній кімнаті. Якщо ваша кімната не прямокутна, рекомендується розділити її на прямокутні частини. Окремо зробіть виміри площі кожного прямокутника і потім всі їх складіть. Наприклад, якщо приміщення Г-подібної форми, то розділіть кімнату на 2 прямокутника і зробіть виміри кожного з них.

Якщо ваша кімната має складну форму, то правило прямокутника все одно працює. Для цього розділіть приміщення на кілька прямокутників, і вимірюйте площу за формулою S = a * b, де S - площа прямокутника, а - його довжина, b - його ширина. Складіть всі отримані показники, щоб отримати остаточний результат вимірів підлоги. Фахівці по паркету рекомендують додавати 5% до отриманої цифри для екстреного випадку.

 

Етапи укладання паркету і вартість монтажних робіт

укладання штучного паркету

Процес укладання паркету під ключ залежить від виду підлогового покриття. Займатися укладанням штучного паркету або масивних дощок самостійно ми не рекомендуємо. Складність монтажу такої підлоги під силу тільки професійним укладальникам. Хоч би якими були розцінки на укладання паркету, даний процес буде складатися з декількох етапів. Розглянемо їх детальніше: 

 1.    Акліматизація дерева. Перш ніж проводиться укладання паркету масив, матеріал повинен пройти акліматизацію. Це зробити дуже просто: слід залишити в новому приміщенні мінімум на 2 дні паркетну дошку і на тиждень масивну дошку. При цьому в приміщенні повинна бути стійка температура не нижче 18 градусів.
 2.    Підготовка основи. Зазвичай укладання паркету проводиться на фанеру або бетонну стяжку. При укладанні паркету на нерівну стяжку без фанери досягти максимального прилягання покриття неможливо. Переконайтеся, що основа для підлоги ретельно вичищена. Проведіть сухе і вологе прибирання, щоб на поверхні основи не залишалися частинки пилу і бруду. Обробіть стяжку паркетним грунтом.
 3.    Установка фанери. На підготовлену поверхню укладається фанера за допомогою паркетного клею і цвяхів. Якісне укладання основи збільшить шумо- та гідроізоляційні властивості паркету. 
 4.    Укладання дубового паркету або паркету з інших порід. Фахівці починають монтаж першої панелі з лівого боку стіни за наміченим планом і малюнком. Укладання паркету - технічно складний процес. Ціна за роботу залежить від виду паркетних планок, замкових кріплень, а також складності малюнка або візерунка. Фахівці навмисне залишають 10 мм зазор вздовж стін, щоб під час природного зсуву дощок паркет не здувався і не скрипів. 
 5.    Обшивка країв і труб. Обов'язково проводиться якісна декоративна обробка країв підлогових покриттів і приховування маленьких зазорів, розташованих навколо труби. 
 6.    Установка плінтусів. Плінтуси - зручне пристосування для естетичного маскування 10 мм зазорів уздовж стіни і для захисту обробки від стирання.

Попередні розцінки на укладання паркету можна дізнатися після остаточних вимірів приміщення і вибору конкретного виду паркету. Підсумкова вартість розраховується після закінчення всіх монтажних робіт.

укладання паркету вартість робіт

Укладання штучного паркету і захисна обробка матеріалів

 

Паркет дарує споживачам особливе задоволення - самостійно вибрати той візерунок, який стане справжньою окрасою підлоги. Найпопулярніший дизайн «Ялинка» - класичний вид дерев'яних підлог, що підходить для всіх типів приміщень. Однак серед сучасних декорів все більшої популярності набувають візерунки з плетінням «Рогожка», «Шеврон», «Цегляний стиль». Після закінчення укладання модульного паркету в Києві майстри проводять захисну обробку дощок. Найчастіше використовують лак або масло.

Види захисного покриття паркету:

 •   Глянцевий або напівматовий лак. На дошки наноситься 3-5 шарів лаку. Дане покриття змінює властивості матеріалу, робить паркет більш міцним і зносостійким. До того ж лаковий паркет виглядає свіжо і елегантно;
 •   Матовий лак. Матове покриття підлоги надає йому природний зовнішній вигляд. Матовий лак більше схожий на масло або віск, але саме лаковий захист більш ефективний в боротьбі з подряпинами і вм'ятинами. Матовий лак здатний створювати захист від вигорання під впливом сонячних променів;
 •   Натуральне масло. Це найбільш традиційний догляд за підлогою для додання паркету природного класичного вигляду. Промаслені дошки довше зберігають свою цілісність і форму, проте масло не забезпечує ефектний захист від стирання і вигорання.

 

Укладання паркету за вигідною ціною

Як правильно доглядати за паркетом після укладання?

ціна укладання паркету Київ

У вашій квартирі укладений новий паркет? Швидше за все, при грамотному монтажі особливий догляд не потрібний. Однак слід враховувати, що продовжити термін експлуатації підлоги і зберегти його естетичні характеристики практично в первозданному вигляді цілком реально, для цього слід дотримуватися елементарних правил догляду за паркетом.

Ціни на укладання паркету в Києві не можна назвати дешевими. Однак ремонт підлогових покриттів - це також додаткові розтрати. Щоб уникнути непередбаченого дорогого ремонту, рекомендуємо дотримуватися основних правил догляду за паркетом. Отже, запам'ятайте, що після укладання паркету на фанеру або ж укладання паркету на стяжку без фанери, ЗАБОРОНЕНО:

1)   Використовувати пароочисник;

2)   Проводити повноцінне вологе прибирання;

3)   Використовувати поліроль для меблів;

4)   Застосовувати відбілюючі розчини;

5)   Терти підлогу абразивними матеріалами, жорсткими мочалками;

6)   Мити підлогу мильними розчинами.

Розібравши безліч стереотипів щодо укладання паркету в Києві та ціни на дані послуги, ми вирішили виділити конкретні рекомендації по догляду за покриттям для підлоги після монтажу:

 •   Регулярно очищуйте підлогу від пилу і бруду в міру забруднення;
 •   Один раз в тиждень протирайте підлогу спеціальним засобом для очищення паркету;
 •   Протирайте підлогу по можливості уздовж волокон дощок;
 •   Покладіть килимки біля вхідних дверей. М'які килимки збирають зайву вологу, а жорсткі - пісок, бруд з взуття, не даючи засмічуватись дерев'яній підлозі;
 •   Використовуйте у будинку взуття з м'якою підошвою;
 •   Підмітати паркетну дошку допускається тільки віником або щіткою з м'яким ворсом. Жорсткий ворс подряпає покриття підлоги;
 •   Регулярно обрізайте кігті домашніх тварин;
 •   Під ніжки важких меблів закріпіть повстяні підстилки;
 •   Акуратно переміщайте меблі, особливо стільці і крісла.

Далеко не всі власники паркетних покриттів знають про властивості паркету. Наприклад, коли рівень вологості в приміщенні стає занадто низьким (менше 40%), паркетна дошка може зсихатися і зменшуватися в розмірі. При підвищенні рівня вологості (більш 60%) паркет може розширюватися. Тому при укладанні паркету в Києві майстри враховують ці особливості і залишають зазори уздовж стін.

 

Орієнтовна вартість робіт, пов'язаних з укладанням паркету в Києві

ціну за м2 укладання паркету

Перш, ніж зробити укладання паркету, багатьох цікавить сума всіх витрат. Яка ціна укладання паркету Київ? Як порахувати укладання паркету?

 •     Чорнова підлога - перше, на що необхідно розраховувати бюджет. Сюди входить ціна на спеціальний клей, дюбель-цвяхи і фанеру, а також ціна на роботи з укладання фанери під паркет;
 •     Найголовніше - вартість паркету, яка залежить від сорту дерева, селекції та розміру паркетної клепки. Купувати паркет для укладання необхідно на 4-6% більше. Безпосередньо роботи з укладання паркету: ціна в Києві варіюється від 120 до 300 грн/м2;
 •     Наступний етап - це шліфування, циклювання паркету. Шліфування після укладання паркету проводять спеціальними машинами. Вартість такої роботи складає 60 грн/м2.
 •     Останній крок в укладанні паркету - лакування покриття. Всі лаки відрізняються своїм складом і основою. Необхідно врахувати витрати лаку на м2. Відповідно, і вартість лаку буде різна. Ціни на роботи по лакуванню після укладання паркету  від 30 грн/м2.

 

Консультанти салону «Всё на пол» в Києві розрахують в онлайн режимі ціну за м2 укладання паркету і розкажуть про всі додаткові кошти, які будуть потрібні для професійного монтажу підлоги. Не варто ризикувати і вкладати елітні підлогові покриття самостійно. Замовте ці роботи у нас, і кваліфіковані майстри позбавлять вас від турбот, пов'язаних з монтажем паркету!

У цій категорії немає товару